Zvezdan: Zaprosiću Tinu na farmi!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
zvezdan.jpg


Iako nema nikakav kontakt sa devojkom Tinom Ivanović, Zvezdan Anđić tvrdi da je ona trudna i ima želju da uđe na imanje i zaprosi je. Zvezdan kaže da je Tini kasnila menstruacija pre ulaska na farmu. "Pre nego što je ušla, rekla mi je da joj kasni, a to nije uobičajena pojava, tako da imam osećaj i tvrdim da je trudna. Ali, priznajem da sam bio vredan po tom pitanju pre nego što je otišla na imanje", rekao je Zvezdan za "Alo!“ i dodao da bi bez razmišljanja zaprosio Tinu u najgledanijem rijaliti programu. "Kada bi mi produkcija dozvolila, odmah bih otišao na imanje u Lisoviću i postavio ispred kuće crveni tepih, kleknuo i zaprosio moju Tinu. Napravili bismo čak i svadbu na farmi! Doveo bih trubače i napravili bismo pravu svadbu! Tako bih dokazao koliko je volim i želim da to pokažem svima. Naša veze nije lažna već prava i iskrena. Kod nas nema foliranja i prevara jer se bezuslovno volimo", rekao je dečko aktuelne farmerke, koja je proslavila u ponedeljak uveče na farmi 37. rođendan, a tom prilikom joj je Zvezdan poslao punu korpu poklona što je pevačicu rastužilo i rasplakalo. "Kada sam video da plače srce mi se steglo u grudima. Morao sam da popijem tri orahovače da se smirim. Mnogo mi je teško bez Tine, ali šta ću, izdržavam", rekao je Zvezdan Anđić i dodao: "Mi smo u vezi 15 godina i nikada se nismo razdvojili. Ovo je prvi put. Njoj teško pada ta razdvojenost. Možda se pribojava da sada šetam neke druge devojke i sigurno je to brine, ali od toga nema ništa. Ne znam kako da objasnim, ali sada sam je više zavoleo." Iako ne može da živi bez nje, njemu je drago što je Tina dobila priliku da konačno razbije predrasude o sebi. Možda su je svi smatrali za fatalnu lepoticu, čemu su doprineli i hitovi poput "Bunda od nerca“, "Seksi“, "Kabrio porše“, ali Tina je pokazala da je sušta suprotnost od onoga što peva. "Ušla je na farmu zato što je želela da ljudi vide ko je ona. U početku sam bio protiv toga, ali sam se na kraju složio. Rekao sam joj da ide tamo samo ako će da bude tvrda kao kamen, a ne da plače svaki dan. Ove suze su OK, i bolje što je sve to izbacila iz sebe. Izdržaće Tina, neće se predati. Ona je veoma emotivno biće", navodi Zvezdan za "Blic".

Izvor:Svet
 
Natrag
Top