Zorica Marković Sedela na Ćemi

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zorica Marković Sedela na Ćemi




Napisao Dvor | 03 mart 2011

Pevačica Zorica Marković koja je u rijaliti "Dvor" ušla kao specijalna gošća napravila haos. Posle par čašica pelinkovca, Zorica je skinula kaiš sa struka i njime ludački udarala o sto, a potom je zgrabila Ćemu i stegla ga nogama oko struka!

Par minuta je sedela na pevaču, a kada više nije mogao da izdrži njenu težinu, on se ispružio sa sve Zoricom na sebi. Pokušala ja i da ga veže, ali nije uspela. Ćemo se samo smeškao, kao da mu je Zorica igra prijala.

A kada je pošla kući, pevačica se sručila u sneg, pa su morali da je dižu i izvedu izvan kapija kraljevstva.

Zorica se u "Dvoru" pomirila s Lepom Lukić, s kojom je mesecima bila u svađi:

"Susret s Lepom bio je dirljiv. Želja za pomirenjem bila je obostrana. Obe smo se rasplakale" - otkrila je pevačica i navela zašto se ponašala onako s Ćemom:

"Ne pijem otkako sam imala operacije. Joca mi je doneo nešto u maloj čašici. To me je baš uhvatilo. Što se tiče scene s Ćemom, on je od mene hteo da otme dukate, pa sam rešila da ga bacim na pod. Htela sam da ga nateram da me moli za dukate. Ćemo se zaprepastio, nije znao šta ga je snašlo".
 
Natrag
Top