Znate li sta je to hands-free orgazam

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Znate li što je to hands-free orgazam?



Orgazam može biti 'eksplozivan', zagonetan, dugačak, višestruk, za neke nedostižan..., ali izgleda da je moguće svršiti i bez ikakvog kontakta, jer ljudski mozak je moćna zvijer.

Mary Roach, autorica knjiga Stiff, Spook and Bonk svjesna je da će nekim ljudima podatak da ima onih koji do orgazma mogu doći bez ikakvog podražaja zvučati nevjerojatno, ali osobno je upoznala ženu kojoj to uspijeva i intervjuirala ju je za svoju knjigu. Roach je čak tome svjedočila, prenosi yourtango.com.

Iako je najlakši put do orgazma kroz genitalije, Mary ukazuje na to da je uzbuđenje dio autonomnog živčanog sustava (kao i disanje, te kucanje srca) a to nije nešto nad čime mi direktno imamo kontrolu.

Naišli smo i na drugu priču. Studenti koji su pohađali radionici How To Have A Genderless Orgasm koju je vodila Barbara Carrellas, autorica knjige Urban Tantra: Sacred Sex for the Twenty-first Century, radili su niz vježbi disanja, vježbe s mišićima i s čakrama kako bi postigli orgazam.

"Kada bi instruktorica dala naredbu mi smo morali skladno i brzo 30 puta udahnuti, to je individualna vježba ali smo je mi radili grupno, kako bi postigli orgazam. Uslijedilo je glasno disanje, stenjanje... Senzacionalan osjećaj ugode i topline započeo je u donjem dijelu trbuha i počeo se penjati do glave. Tijela su se savijala i grčila, vrhunac je postignut," opisao je jedan od studenata na svom blogu.

Ljudski mozak je moćna zvijer, opisuje dalje bloger. To što sam osjetio nije bilo kao ostali orgazmi koje sam imao, ako je to uopće bio orgazam, to je najneobičniji orgazam koji sam ikada imao.

Snaga uma plus vježbe disanja plus rad određenih mišića izgleda da mogu dovesti do nevjerojatnih iskustava.

izvor:Cosmopolitan
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma pusti to, to mogu i sam, daj neke vežbe disanja pomoću kojih će moj duh odlaziti svakog jutra na posao, a telo ostajati da spava... :blum3:
 
Natrag
Top