Zna li neko da mi kaze zasto mi se disk c puni?

Član
Učlanjen(a)
05.12.2012
Poruka
5
Zna li neko da mi kaze zasto mi se disk c puni?Uradila sam disk cleanup,ali nije pomoglo.Nemam nagomilanih programa,filmova i sl.Vec mi se desavalo nekoliko puta ali sam uspevala da napravim mesta,a sada nema sanse.Da li u opciji disk cleanup smem da izbrisem system restore?Uzmite u obzir da nisam bas nesto strucna ,pa molim detaljniju pomoc.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Verovatno je ukljucena hibernacija, windows backup i verovatno windows update. Mozes koristiti tuneup utilities pa da cistis kompjuter od nepotrebnih stvari ili mozes da iskljucis u windowsu te funkcije...
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2012
Poruka
5
Hvala na odgovoru, ali kao sto rekoh ako moze malo opsirnije,kako sad da ga ocistim,gde da nadjem ,,tuneup utilities",i kako da iskljucim te funkcije?Pocetnik sam.Hvala unapred.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
koji operativni sistem imas? Uglabnom mozes i google da ukucas tipa kako da iskljucim hibernaciju windows xp ili windows 7, kako da ogranicim prostor za sistem restore, kako da iskljucim windows backup..... Tuneup mozda imas u download sekciji, ako ne torrent.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ako racunar normalno radi i bez nekih problema podize sistem, onda slobodno mozes trajno obrisati System restore, ionako je to beskorisno iz razloga, ako uleti malware, prvo se tu zabada, dakle to eliminisi, poslusaj clana iznad, iskljuci i hibernaciju, mada on je fixan, uvek iste dimenzije
TuneUp Utilities ima na forumu (kucaj u pretragu), ako nisi vicna takvim ozbiljnijim programima, onda je bolje da ne diras ti, vec neko ko bolje poznaje takav suite.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2012
Poruka
5
E ovako...skinula sam Ccleaner,i napravila mesto na disku,sada cu da uradim defragmentaciju i za danas dosta od mene.Kasnije cu se pozabaviti ostalim.Hvala jos jednom svima na pomoci.
 
Natrag
Top