Ženske grudi – OBNOVI GRADIVO!

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ženske grudi – OBNOVI GRADIVO!







Priroda muške obuzetosti i opsednutosti ženskim grudima nije, a teško da će ikada i biti objašnjena. Fakat je da postoji, a nama je to dovoljno da začnemo još jedan tekst na temu večnu poput ljubavi, borbe dobra i zla i štetnog uticaja izduvnih gasova na Zemljinu atmosferu, odnosno na temu ženskih grudi. Ovaj tekst uz jedan „namig“ posvećujemo svima onima koji ni za živu glavu ne bi priznali da ne umeju da se snađu sa „damama“, kad im padnu u šake. Pred vama je tekst koji će vas provesti kroz sve neispipane, ovaj neispitane zone „ženske grudologije“.

Erogene zone

Većina muškaraca preskače grudi kao erogenu zonu i baca se odmah na međunožje, pri tome ne shvatajući da su grudi rampa, a vagina vrata iza nje. Da se vaš upad na njen posed ne bi smatrao zločinom provalništva, uvek prvo podignite rampu, pa tek onda pokucajte na vrata..

Monotonija

Postoje muškarci poznati kao „grickalice“. To su oni koji kada se dočepaju bradavica ne umeju da ih puste – grickaju, grickaju dok ne izgrickaju njenu želju za seksom. Nije sve u grickanju. Upotrebite usne, jezik, ruke… kombinujte malo.

Gruba igra

Iako neke žene vole malo grube igre u seksu, retke su one koje vole da se iživljavate na njihovim grudima. Po tom pitanju uvek su pre za nežno i polako. Uostalom, stavite se na njihovo mesto...

Govor grudi

Kako smo već utvrdili da su grudi erogena zona, onda trebate znati i to da će vam one biti najbolji pokazatelj uspešnosti vaše predigre. Ako su čvrste partnerka je uzbuđena, ako nisu – na pogrešnom ste putu.

Osetljivost

Inače, ženske grudi su veoma osetljive i zato je neophodno imati i takav pristup u baratanju istima. Ova osetljivost se dodatno intenzivira tokom PMS-a, pa je najbolje zaobilaziti ih, naročito ako vam i partnerka skrene pažnju na to.

Grudi nisu ONA

Iako ih mnogo volimo i pri registrovanju devojke, uvek prvo registrujemo njen dekolte treba biti oprezan u poistovećivanju žene sa grudima. Kada vas pita šta vam se na njoj sviđa, uvek je najbolje navesti kosu, osmeh i pamet. Grudi i guza su osetljiva teritorija koja gađa pravo u žensku sujetu – zaobiđite ih. Ako vam nešto znači, eto mi znamo na šta mislite kada kažete – Volim tvoje oči…



Izvor: Muški Magazin
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Čista istina. Znači, muški "grudi ženske" u ruke i na "posao"-eksperimentisanje, ako ste do sada preskakali ovaj deo tela, ako niste usavršite se:)

Kada vas pita šta vam se na njoj sviđa, uvek je najbolje navesti kosu, osmeh i pamet. Grudi i guza su osetljiva teritorija koja gađa pravo u žensku sujetu – zaobiđite ih. Ako vam nešto znači, eto mi znamo na šta mislite kada kažete – Volim tvoje oči…
Mislim da ovo nije tačno. Ja više volim da mi dečko iskreno kaže šta misli o mojim grudima i guzi, nego da me laže i priča "kao kiša oko Kragujevca"
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Mislim da ovo nije tačno. Ja više volim da mi dečko iskreno kaže šta misli o mojim grudima i guzi, nego da me laže i priča "kao kiša oko Kragujevca"

gde odmah to da joj kažeš na prvom sastanku i odmah dobiješ pedalu smile3

a što se tiče gradiva, ne mogu da verujem da to neko čita i još da obnavlja. :dntknw:

ako ne zna dzaba mu priručnik. ( to važi za svo o Ljubav - Seks - Romantika temama)

u prevodu jadan je onaj kad vidi od ženke dojkice a ne zna šta raditi sa njima.sorry
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
što se tiče gradiva, ne mogu da verujem da to neko čita i još da obnavlja. :dntknw:
ako ne zna dzaba mu priručnik.

Apsolutno se slazem. Ako nekome treba gradivo za obnovu sta je taj koj djavo radio sve vreme pre toga ... Mada, svakakvih ljudi ima ali po meni neke stvari se nikada ne zaboravljaju ....
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Mislim da ovo nije tačno. Ja više volim da mi dečko iskreno kaže šta misli o mojim grudima i guzi, nego da me laže i priča "kao kiša oko Kragujevca"

Pravo si zgodna ali ti male grudi, da su malo vece bila bi moj broj... Pa normalno, odredjene djevojke vole kada im kazes da imju dobru guzu ili prelijepe grudi, ili sta ja znam... Mada i kad das takav komentar, svaka pita jesi li to govorio i djevojkama prije mene...
PS: Pa jesam to isto govorio svakoj, ali samo ako to stvarno mislim...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nekad pogled govori vise od reci.....I to je za mene sasvim dovoljno da znam da li mu se

dopada ili ne.....;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
a što se tiče gradiva, ne mogu da verujem da to neko čita i još da obnavlja. :dntknw:

ako ne zna dzaba mu priručnik. ( to važi za svo o Ljubav - Seks - Romantika temama)
Pazi, verujem da ovde svraća i dosta momčića koji bas i nemaju nekog iskustva, pa im ovo može biti interesantno! Za većinu ostalih može biti zabavno, da nešto prokomentarišemo o tome, malo se i zezamo, jer bi glupo bilo otvoriti "golu" temu (bez nekog propratnog teksta) o ženskim grudima i trućati o tome... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
moj dragi voli da zastane na rampi...ima pune ruke posla..pa se zadrzi malko..duze..;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
19
tačno, tako

Pazi, verujem da ovde svraća i dosta momčića koji bas i nemaju nekog iskustva, pa im ovo može biti interesantno! Za većinu ostalih može biti zabavno, da nešto prokomentarišemo o tome, malo se i zezamo, jer bi glupo bilo otvoriti "golu" temu (bez nekog propratnog teksta) o ženskim grudima i trućati o tome... ;)

Sa ovim postom se u potpunosti slažem, djevojku uspijednem iznenaditi svojom kreativnošću, ali neke stvari mi nisu bile potpuno jasne, pa baš zbog toga posebno cijenim postove ženskog dijela foruma :)), a naravno i od jarana se može pokupiti dosta korisni informacija na osnovu njihovih iskustava :dance2:

Možda, čak iako, nešto nije dtačno u ovim postovima što postavljate, to ipak može veoma mnogo pomoći da se sakupi barem malo samopuzdanja... A samopozdanje je meni uvijek bio poseban problem, npr. kada pričam sa djevojkama koje posmatram samo kao potencijalne ribe, onda sam k'o špricer... Ali, kada si sa nekim skim bi volio da budeš, misliš samo na sporedne stvari kako bi ostavio dobar utisak, a pritome ne obraćaš pažnju na neke bitne stvari npr. kao da ne ostaviš na djevojku utisak da si jedan nesiguran i smotan ''šmokljan'' :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moraš biti pažljiv sa njima.....ostavi nešto i za svog budućeg sina ili ćerku.....
 
Natrag
Top