Ženska sumnja

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Ženska sumnja

Samouverene, snažne, bistrog i dubokog pogleda, žene su ukras sveta. Međutim, svaka od njih koliko god se trudila da izgleda baš ovako kako smo opisali, krije određene sumnje i nesigurnost kada su muškarci u pitanju.​

samouverene-zene.jpg


Mnoge žene čak i onda kada izgledaju samouvereno, osećaju određene strahove pa su zbog toga nesigurne, pogotovo kada je u pitanju muškarac, veza sa njim, izlazak i planiranje budućnosti. Evo koji su to strahovi i sumnje zbog kojih osećaju nesigurnost.

Da li će me opet nazvati
Ako je muškarac ženi obećao da će nazvati u četvrtak, onda to “mora” da bude u četvrtak jer žensko poverenje se stiče na osnovu ovakvih obećanja. Ako niste u stanju ispuniti obećanje, nemojte ga ni davati. Nemojte definisati kada ćete nazvati, samo recite – ‘nazvaću’. Bolje tako nego prekršiti obećanje ili navesti ženu da uzalud čeka vaš poziv na dan kada ste rekli da ćete nazvati.

On želi samo seks
Teško je muškarcu po ovom pitanju ‘odigrati’ kako treba. Ako joj prebrzo dajete do znanja da želite spavati s njom, ona će misliti da je to jedino što želite. Ako predugo čekate, ona će misliti da vam nije privlačna. Najbolje je dati joj do znanja ako mislite ozbiljno, ona će vam dati do znanja kada je spremna za sledeći nivo.

Nisam mu previše zanimljiva
Čak i one žene koje nemaju problema sa samopouzdanjem ponekad se pitaju: ‘Je li on dovoljno zainteresovan za mene?’. Zato, dragi muškaraci, ako ste zainteresovani za ženu sa kojom ste u bilo kakvoj vezi, treba to i da joj saopštite.

Sigurno će me prevariti
Ako žena sumnja u vernost svog muškarca, onda on mora da se zapita što je to tako. Možda joj je baš on “dao” povod da sumnja. Ili je žena jednostavno zabrinuta bez razloga… U svakom slučaju, iskren i otvoren razgovor uvek je neophodan.

Zadovoljavam li ja njega
Nisu samo muškarci ti koji se pitaju: ‘Hoću li je zadovoljiti u krevetu?’ Ako u spavaćoj sobi sve ide po planu, oboje uživaju u seksu, nema razloga za brigu. Međutim, ako muškarac nije zadovoljan iz nekog razloga, svojoj partnerki trebalo bi to i da kaže. Ovakve situacije moraju da se isteraju na čistac, u protivnom, problem će nekog odvesti u tuđi krevet. Opet, iskren i otvoren razgovor i najteža vrata otvara.

zenskikafe
 
Natrag
Top