Žene vole mešavinu seksa i alkohola

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Žene vole mešavinu seksa i alkohola


Alkoholisanje.jpg


Jednoj od dvadeset žena alkohol pomaže da se opusti tokom seksa, a šest odsto ukupne ženske populacije nikada nije vodilo ljubav u treznom stanju. Razlog posezanja za čašom alkohola je nezadovoljstvo telesnim izgledom koji uzrokuje nesigurnost.

Istraživanje sprovedeno u Velikoj Britaniji bavilo se vezom između seksualnih navika i konzumacije alkohola. Ispitano je tri hiljade žena, a polovina ih je priznala da im je seks draži nakon nekoliko čaša omiljenog alkoholnog pića.

Žene posežu za alkoholom jer najčešće pate od manjka samopouzdanja. Glavni krivac za to je telesni izgled, a alkohol u tom slučaju donosi i samopouzdanje pa kad popiju malo alkohola, osećaju se opuštenije.

Iznenadio je podatak da 75 odsto žena popije čašu ili dve vina pre nego što odu u krevet s dečkom ili suprugom.

Kako su žene uistinu sklone alkoholu kada je u pitanju odnos s muškarcem pokazao je i podatak kako je prosečna žena spavala s osam muškarca, no prilikom seksa s najmanje petoricom bila je pijana.

Večina ispitanica priznalo je kako bi se upustile u seksualni odnos nakon četvrtog izlaska.

Nedostatak samopouzdanja je velik problem kod žena, a rezultati jasno ukazuju na to da Britankama danas zaista nedostaje samopouzdanja. Istraživanje je pokazalo da se žene ne mogu opustiti i uživati u sebi i seksu bez nečeg što bi im oslobodilo inhibicije.


Izvor: Poslovna žena
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Ja to nikad nisam uradila pod dejstvom alkohola. Ne bih volela da mi bilo šta otupi osećaje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
To važi za žene u Velikoj Britaniji (naravno da im je potreban alkohol ako su statistike o britancima kao ljubavnicima tačne!)!

Ja nisam probala niti hoću tako nešto! Sve što radim, radim trezna i pri čistoj svesti! Za sve svoje postupke odgovaram i posle nema kajanja ili optužbi!

Ovog pravila se pridržavam i kada je seks u pitanju!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Uvek sam cenio savete i mišljenja psihologa i stručnjaka na temu ljubavi, puno sam iz njihovih članaka i studija naučio, i mislim da su 100% tačne! Sa ovim istraživanjem se u potpunosti slažem, jer oslikava pravu prirodu žena, i u V.Britaniji a pogotovo kod nas...
:lol::lol::lol:
 
Natrag
Top