Šta je novo?

Zemana AntiMalware Premium

Učlanjen(a)
17.04.2019
Poruka
2
Edit:

Nakon mog odgovora koji je prvobitno glasio "hvala :)" nisam dobio pristup linku. Vidim da je uslov izmenjen: "Za članove koji imaju 10 i više postova link preko pp.".
Posto komentar ne moze da se obrise, hvala u svakom slucaju, snasao sam se. :)

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.289
Edit:

Nakon mog odgovora koji je prvobitno glasio "hvala :)" nisam dobio pristup linku. Vidim da je uslov izmenjen: "Za članove koji imaju 10 i više postova link preko pp.".
Posto komentar ne moze da se obrise, hvala u svakom slucaju, snasao sam se. :)
Lijepo pise za clanove koji imaju 10 i vise postova link preko privatne poruke. 7, 8 pa cak i 10 godina biti clan foruma i samo skidati programe, filmove a ne napisati niti jedan post a pogotovo 10 ili vise za mene je bezobrazluk. Svi koji mogu neka se snadju kao i ti ali kod mene ce biti ubuduce ovako.

Učlanjen(a)
17.04.2019
Poruka
2
Lijepo pise za clanove koji imaju 10 i vise postova link preko privatne poruke. 7, 8 pa cak i 10 godina biti clan foruma i samo skidati programe, filmove a ne napisati niti jedan post a pogotovo 10 ili vise za mene je bezobrazluk. Svi koji mogu neka se snadju kao i ti ali kod mene ce biti ubuduce ovako.
Evo da iskoristim priliku da nabijem postove. Salu na stranu. Sto se mene licno tice, clan sam 3 meseca, od tada sam usao nekih 2-3 puta na forum, a za clanove koji su tu godinama sam u potpunosti saglasan sa tobom.
Da ne idemo dalje u off, jasno mi je sta hoces da kazes i to je tvoje pravo. S moje strane nije bilo lose namere, a tebi svakako hvala sto delis sa drugima.

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
649
Zemana AntiMalware Premium 3.1.375

Pogledajte prilog 115509Pogledajte prilog 115510Pogledajte prilog 115511

Zemana AntiMalware is an all-in-one anti-malware solution for your machine, boasting an easy to use UI that will effortlessly clean a badly infected computer fast.It comes equipped with a one-click rescue that removes unwanted apps, toolbars, browser add-ons as well as quickly neutralizing viruses, trojans, rootkits, worms, spyware and adware. It will also work seamlessly with other security software installed on your PC without any conflicts. Zemana AntiMalware has been configured so that anyone can use it without needing to tinker around with confusing settings - it is ready to go right after you download it.

Features:

• Detects and removes even deep embeded rootkits and bootkits and keeps your PC clean.​
  • Faster, better detection rate and malware removal.​
  • Protects your PC before the infections take place.​
  • With its unique technology it increases zero day malware detection of suspicious files.​
  • Detects and removes what Anti Viruses don't.​
  • Pandora Real Time Sandbox Technology.​
  • Proactively defeats viruses, trojans, browser add ons and other types of malware.​
  • File Reputation Service.​
Changelog:

v3.1.375
(2019-07-16)

This is the stable release of the previous BETA version (3.1.375)
v3.1.375 Free (2019-07-16)

v3.1.37 Beta (2019-07-16)

• New version of realtime AI engine​
  • Initialization crashes are fixed​
  • Realtime detection crashes are fixed​
  • Issues with Cloud Scanner are fixed​
  • Other minor fixes and improvements​

Homepage: https://www.zemana.com/Antimalware

Changelog: https://www.zemana.com/WhatsNew/?ProductID=2

Release Date: 2019-07-16

Language: Multilingual

Link za download i serial za aktivaciju

[Hidden content]
link.....

Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
95

Zemana AntiMalware is an all-in-one anti-malware solution for your machine, boasting an easy to use UI that will effortlessly clean a badly infected computer fast.It comes equipped with a one-click rescue that removes unwanted apps, toolbars, browser add-ons as well as quickly neutralizing viruses, trojans, rootkits, worms, spyware and adware. It will also work seamlessly with other security software installed on your PC without any conflicts. Zemana AntiMalware has been configured so that anyone can use it without needing to tinker around with confusing settings - it is ready to go right after you download it.

Features:

• Detects and removes even deep embeded rootkits and bootkits and keeps your PC clean.​
  • Faster, better detection rate and malware removal.​
  • Protects your PC before the infections take place.​
  • With its unique technology it increases zero day malware detection of suspicious files.​
  • Detects and removes what Anti Viruses don't.​
  • Pandora Real Time Sandbox Technology.​
  • Proactively defeats viruses, trojans, browser add ons and other types of malware.​
  • File Reputation Service.​
Changelog:

v3.1.375
(2019-07-16)

v3.1.375 Free (2019-07-16)

v3.1.37 Beta (2019-07-16)

• New version of realtime AI engine​
  • Initialization crashes are fixed​
  • Realtime detection crashes are fixed​
  • Issues with Cloud Scanner are fixed​
  • Other minor fixes and improvements​

Homepage: https://www.zemana.com/Antimalware

Changelog: https://www.zemana.com/WhatsNew/?ProductID=2

Release Date: 2019-07-16

Language: Multilingual

Link za download i serial za aktivaciju

[Hidden content]

Kako aktivirati?
Hvala

Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
121

Features:

• Brže, bolje otkrivanje i uklanjanje zlonamjernog softvera.​
  • Štiti vaše računalo prije infekcije.​
  • Svojom jedinstvenom tehnologijom povećava otkrivanje sumnjivih datoteka sa zlonamjernim softverom bez nule.​
  • Otkriva i uklanja ono što Anti Virusi ne čine.​
  • Pandora tehnologija u stvarnom vremenu za Sandbox.​
  • Proaktivno pobjeđuje viruse, trojance, dodavanje preglednika i druge vrste zlonamjernog softvera.​
  • Služba za ugled datoteka.​
podmetnuto:

v3.1.375
(2019-07-16)

Ovo je stabilno izdanje prethodne BETA verzije (3.1.375)
v3.1.375 Besplatno (2019-07-16)

Ovo je stabilno izdanje prethodne BETA verzije (3.1.375)
v3.1.37 Beta (16.07.2019)

• Nova verzija AI motora u stvarnom vremenu​
  • Srušavanja inicijalizacije su fiksna​
  • Otkrivaju se rušenja u stvarnom vremenu​
  • Problemi s Cloud Scannerom su popravljeni​
  • Ostala manja ispravka i poboljšanja​

Početna stranica: https://www.zemana.com/Antimalware

Promjenski dnevnik: https://www.zemana.com/WhatsNew/?ProductID=2

Datum izlaska: 16.07.2019

Jezik: višejezični

Link za preuzimanje i serijski za aktivaciju

[Skriveni sadržaj]
[/CITAT]
Ovim programom si me zainteresirao da se "odreknem" Malwarebytes-a!

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.289
Zemana AntiMalware 3.1.495

zemana1.jpg

Link:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Medicine:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Pass:
2019101

POGLEDATI VIDEO PRIJE AKTIVIRANJA