Želim dizajnirati web stranice, kako odakle da počnem ??

Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
Eh vak, neš mi nije jasno.Želio bi da počnem dizajnirati web stranice a problem je u tome kako i odakle da počnem.Neki pričaju kako web portal prwo moras prestaviti preko photoshopa ili dreamwara a i to me zanima kako........., a sta je sa HTMLL CSS ili PHO ???????????
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Najbolje ti je da ukucaš na youtube .......web for begginers....i pratiš upustva. Neki dan sam baš bio naletio na to kako se u nekoliko koraka pravi lična stranica ( nekoliko slika, tekst... ) i uopšte nije bilo komplikovano. naravno, ovo je besplatno, a za veće i bolje sajtove moraš platiti domenu( org, com, ...)
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
daj neko link od po vama najboljeg hosting provajdera koji podržava srpski ili hrvatski jezik tj da ima 24/7 podršku na ovim jezicima
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
?

hmmmmmmmmmm mene zanima znaci kupim sebi hosting npr footballnews.com i dizajniram sam sebi web portal
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
polako prvo uhvati zeca pa onda pravi razanj. prvo nadji tutorijal kako napraviti web stranicu, i vidi u cemu ti je lakse. dal u dreamweaveru ili u joomli ili u necem trecem. kad malo to savladas napravi stranicu i tek onda trazi hosting tj server gdje ces pohraniti u stranicu. imas besplatnog web hostinga na netu more jedno, dok ces domenu com,ba,org ,rs i dr. morati platiti , ona se jednom placa i imas je stalno. a ako hoces kupiti hosting, njega mozes kod nekih provajdera placati i mjesecno kao pretplatu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
45
ja

pa tako cu uraditi potrebni su mi tutoriali ti za početnike a koliko bi me koštala domena com, ba ili net npr ????????
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to vidi prvo sa svojim provajderom kod koga imas net i oni sigurno prodaju domene i hosting. ili ukucaj u google besplatne domene pa vidi i to.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pored svega navedenog.... nebi bilo lose da posetis sajt > interfejs.tv na kome u sekciji - internet - ima program " KompoZer " koji je po meni idealan za ono sto tebi treba...
 
Natrag
Top