Zdravko Čolić: Radom lečim tugu

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zdravko Čolić: Radom lečim tugu




Izvor: "Press"
Foto: Arhiva "Sveta"
Objavljeno: 29.11.2010 - 22:46


01cola%202_0%20poplava.jpg


Zdravko Čolić želi da što pre zaboravi 2010. godinu. Legendarni pop pevač, koji je za samo osam meseci ostao i bez majke i bez oca, kaže da tugu leči radom i promocijom albuma "Kad pogledaš me preko ramena". "Ova godina je emotivno bila veoma teška za mene, jer sam za kratko vreme izgubio dvoje najdražih ljudi. Supruga i ćerke su mi pomogle da prevaziđem krizu", kaže legendarni Čola, i dodaje: "Vratiću se koncertima da bih zaboravio loše stvari. Uželeo sam se svirki i kontakta sa publikom. Do Nove godine nastupiću u nekoliko evropskih gradova, a na proleće mogao bih da zapevam u Beogradu. Voleo bih da to bude na nekom otvorenom prostoru, i to možda u aprilu.""Ne bih voleo da pevam na velikoj svetkovini na trgu ili u hali. Više sam za intimniju atmosferu u nekom manjem prostoru. Moj menadžment trenutno razmatra ponude", rekao je za "Press" Zdravko. Čola tvrdi da sa godinama nije izgubio strast. "Često mi se desi da me osećanja preplave, ja sam strastven čovek... Strast me vodi kroz život, ali ne smem ozbiljno da se zabavljam jer sam oženjen čovek", kaže Zdravko kroz osmeh. Pop zvezda kaže da još nije ugovorio nastup za doček Nove godine.
 
Natrag
Top