Zaustavljanje vremena na trajal verzijama programa

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Verovatno vam se desilo da skinete sa interneta trajal (ogranicene vremenom ) programe..Kako vam se priblizava kraju besplatno koriscenje programa namucite se da po internetu pronadjete odgovarajuci Crack ili patch da bi registrovali(,,kupili,,)program...I naravno desava se da nakupite i more virusa i sljama kojih su puni raznorazni crackovi...Pronadjeno je resenje za taj problem u vidu zaustavljanja vremena koriscenja probnog - trajal programa te sada mozete i te trajal programe koristiti u nedogled.....Za to vam je potreban jedan mali alat koga imate na adresi......

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/38j818jaf7m2xec


Rad sa alatom je jednostavan...Posto instalirali program i startovali ga kliknite na Browse.....broj 1

Px5jYSMQ.jpg


U novom prozoru pronadjite .exe fajl trajal programa kome ce za koji dan isteci vreme trajanja probnog perioda te ga obelezite i kliknite na Otvori......broj 2

lPpXyV8mI.jpg


Kliknite na strelicu i otvorice vam se kalendat gde cete kliknuti(podesiti novo vreme i zaustaviti period trajala)......broj 3
Evo primera.....instalirali ste trajal verziju programa recimo 1.septembra,i ima probni(trajal )period 15 dana ,dakle do 15 septembra....Posto je danas 12 septembar vi mozete podesiti vreme na kalendaru u rasponu od 2.septembra(dan posle instaliranja) do 11.septembra (po vasoj zelji izaberite u tom rasponu datum)...

EsdbU8Gt6.jpg


U praznom polju napisite ime programa ......broj 4 a zatim kliknite i na Create desktop short-cut.....broj 5

ABjaMd1L.jpg


Ugasite program i videcete na desktopu novu ikonu precice programa koju cete ubuduce koristiti.Preostaje jos da pobrisete stare precice ako ih ima od tog programa na desktopu ili startnom meniju i sluziti se samo ovom...broj 6

qXglS.jpg


Zaustavljeno je vreme trajal perioda i napravili ste program za stalni koji provereno radi.......

QnZeTj.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.....


:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1214&authkey=AJRMz2A4sPmWwUc" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]



 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Samo da dodam, osim pohvale za ovo!!

Nađoh i Clock Stopper pa kad ga isprobam, javim!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
2
boki71
Molim za par dodatanih informacija ako je ikako moguce:
- skinuo sam program Time stopper sa Rapidshare ali ne mogu da ga raspakujem jer mi Winrar trazi pasword!!!
- sta znaci rec "pas*" ispod koda za skidanje programa??
Inace tutorijali su besprekorni-svetski.Svaka Vam cast!!!
Pozdrav,zoranbog
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
boki71
Molim za par dodatanih informacija ako je ikako moguce:
- skinuo sam program Time stopper sa Rapidshare ali ne mogu da ga raspakujem jer mi Winrar trazi pasword!!!
- sta znaci rec "pas*" ispod koda za skidanje programa??
Inace tutorijali su besprekorni-svetski.Svaka Vam cast!!!
Pozdrav,zoranbog
pass je skracenica od password

Uploadovano je ponovo bez pasworda....
 
Natrag
Top