Zašto se neka braća i sestre toliko razlikuju?

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Uvek sam se pitala zašto od istih roditelja budu različita deca. Kao da su različito vaspitavana. Ima mnogo slučajeva gde je jedno dobar đak, ne pravi probleme u tinejdžerskom dobu postane dobar čovek. Drugo je sušta suprotnost, I kada odraste bude neodgovoran, neradnik, bude tu i alkohol zastupljen.

Šta vi mislite šta je uzrok tome?
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Vjeruj mi draga, da se to pitam svakodnevno. Svo četvoro su toliko različiti , da je to za nepovjerovati. Svi su pokupili neke gene i osobine ko zna kojih davnih baba, prababa, tetaka i tako " smućkani ", predstavljaju jedinstvene ličnosti, svako za sebe. Svakome treba poseban pristup, a svi hoće puno pažnje. Iako su različiti, imaju zajedničku tačku, a to je da me sekiraju, sem Marije koja je dobrica ( 7 g.)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.677
Vjeruj mi draga, da se to pitam svakodnevno. Svo četvoro su toliko različiti , da je to za nepovjerovati. Svi su pokupili neke gene i osobine ko zna kojih davnih baba, prababa, tetaka i tako " smućkani ", predstavljaju jedinstvene ličnosti, svako za sebe. Svakome treba poseban pristup, a svi hoće puno pažnje. Iako su različiti, imaju zajedničku tačku, a to je da me sekiraju, sem Marije koja je dobrica ( 7 g.)

zašto,pitam se i ja.......imam četvoro dece.....svaki je na svoj način,čak su dvoje blizanci.....ma kao da nisu........dok jednog interesuje knjige (lektira,na primer),pročita je ko od šale,ovog drugog jedva namolim....zato......jer je pokojna žena obožavala da čita....dok ja.....nikad nisam imao živaca da sednem da pročitam nešto,zato je taj koji ne voli knjige......na tatu,haker,mada,četvrti su rszred i oboje su odlični.......a što citirana osoba kaže obožavaju da me sekirafu......naročito najstarija 16 godina......
 
Natrag
Top