Zasto mmi stalno urednik Crusis bbrise oistove

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
postavio sam pitanje da WEB stranu kopiram u PDF.Kako mi niko nijee odgovorio predefinisao sampitanje kako bi bilo jasnije.Dobio sam neke odgovore i posle je taj post obrisan,ne znam zasto-da li Crisis ima nesto protiv mene ili hoce da se dokazuje-nemam pojima-u svakom slucaju ovo nije korektno
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
uzmi pazljivo pa procitaj sve postove pa ces videti da ja nisam stavio ni jedan link jer samzato opomenut pa se toga pridrzavam-a za ovaj tvoj drugi komentar mislim da nije lepo da kazes da lazem.U svakom slucaju ja se na tebe neljutim i pozdravljam te...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nemoj se uvijek raspravljati samnom nego citaj sta pisem. nisam spomenuo da ti stavljas ili nestavljas linkove . nego sam napisao opcenito kakve postove brisem . rekao sam ti da lazes jer me napadas bez veze ( jer ovo nije prvi put ) da sam ti obrisao post bez da si predhodno pregledao prvu stanu podforuma gdje se post i nalazi.


u forumu kompjuteri - pitanja i odgovori crysis nebrise nista osim spama, linkova koji nisu u code , linkova za download programa kojima nije mjesto ovde nego u download zoni , reklama i uvredljivih postova ili prepucavanja.
 
Natrag
Top