Zarada preko interneta , nije prevara!!!

Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
18
ZARADA NOVCA PREKO INTERNETA, NIJE PREVARA!!!
CITATE REKLAME , PREKO SAJTA

TT Marketing


NEMA ULAGANJA, NEMA PREVARE , SAMO CITATE REKLAME FIRMI KOJE SE REKLAMIRAJU.
PROBAJTE NECE VAS NISTA KOSTATI, A SAMO REGISTRACIJOM DOBIJETE 3 EVRA!!!

NA SAJTU SE NALAZE I PREZENTACIJE, DESNO, POGLEDAJTE NJIH ZA VISE INFORMACIJA!!!
NISTA VAS NE KOSTA DA PROBATE
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
e ti kada naplatis ta 3 evrica barem, samo se javi,,,,,

inace, svi su ti sajtovi isti, napravljeni za gomilu zaludjenih budala koji nemaju sta da rade, pa misle guzovace zaraditi,,,,,

vjerovatno se i ovaj sajt kao i vecina ogradi onim moras minimum 10€ zaraditi, a kada to uradis onda ide druga caka, e sad da bi isplatio moras skupiti ovo, ono.....

sve u svemu, samo bezvezno trosenje vremena
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
18
a reci mi jel moras uloziti nesto???? jer moras trcati po ulici i reklamirati sajt? jer moras ista raditi??? jel ti neko traazi podatke, licna karta, br kreditne kartice i to? NE MORAS NISTA! registrujes se , pa sta bude.Nista te ne kosta, a min da podignes je 50 evra! Svaka banksa skida proviziju od 400 din min, pa ti gledaj kako bi podigao ta 3 evra!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a reci mi jel ti trazio neko da ulozis pare u ovo? jel su ti razili da reklamiras sajt po ulici? jel su ti trazili pdoatke, npr br licne karte, kreditne bla , bla? ista??? NISTA! Sto se ne bi registrovao pa ko zna sta ce buti posle? msm da te nista ne kosta
a ne mozes da zaradis milione preko noci!!! nigde pa ni ovako....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Pa u redu, ti kad dobiješ isplatu, nekako nam dokaži i vjerovaćemo ti. Ako uspiješ dokazati da si stvarno dobio isplatu, ja ti garantujem da ću se registrovati.

Mada, iskreno, čisto sumnjam da od te priče ima vajde. :)
 
Natrag
Top