Zanima me!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
4
E ovako posto nisam stalan korisnik Serbian foruma nadam se da mi na to ne zamjerate. Iskoristio bih priliku da pohvalim ovaj forum jer stvarno ima sirok izbor pitanja, odgovora, prijedloga i da dalje ne nabrajam.
Nego zasto sam ovog puta ovdje. Naime, trazim neakav program, softver ili sta god koji imam mogucnost da isjece jednu scenu iz filma kako bih je mogao koristiti u dalje svrhe. Film je u AVI formatu. Nije bitno moze neki program koji je i profesionalan. Nije vazno moze i trial...sorry
Da znam, znamwacko2 vecina ce reci da guglam, ali sam stvarno u obavezama do grla i nemam mnogo vremena tako da sam dodlucio kod vas trazim malu pomoc. Nadam se da sam na pravom mjestu i unaprijed hvala svima koji uloze svoj trad...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Mozes sa Windows Movie Makerom koji je sastavni dio Windowsa i vrlo je jednostavan
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Postoji program koji se zove AVI SPLITER i fenomenalno radi svoj posao. Veoma je lak za upotrebu, a možeš na njemu seći i muzičke sekcije a ne samo video. Može se naći preko google-a.

Takođe, možeš probati i program koji se zove ULEAD AVI STUDIO, takođe je veoma jak program i savršeno radi. I on je dostupan preko google-a.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
4
hvala decki na prijedlozima ... probati cu neke od softvera i javim svoje misljenje ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top