zamrznuta slika

Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
4
na mom kompu se stalno desava da zamrzne sliku i ne reaguje nista mora da se restartuje zbog cega se to desava molim za pomoc hitno!!!
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
posle koliko vremena rada se to desava i kada?tokom igranja igara ili uvek?
moze da bude vise uzroka, ostecen windows, lose instalirani drajveri, ili slabo napajanje, pregrevanje procesora i grafike...
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Opcija 1
problem je CPU, tjest nije on direktno, vec hladjenje istog, ili ventilator na njemu ili termopasta koja je vremenom izgubila svoja termo svojstva.
Opcija 2
Graficka, ventilator na njoj prestane sa radom, ako ga ima naravno

Treceg nema, barem ja nisam naiso na jos koju mogucnost, a servisiram racunare 3 godine
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
i ja na to sumnjam, takodje se bavim servisiranjem racunara u slobodno vreme...
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Ne mora da znaci da je bilo sta od toga, ako uspes da slikas daj screenshoot ovde, mozda je neki od cuvenih "plavih ekrana".
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
4
Ne desava se tokom igranja igara vec samo po sebi odjednom zamrzne sliku imam instaliranu tv karticu honestech da nije mozda zbog toga? U poslednje vreme se desava sve cesce! Molim vas za pomoc bilo ko?
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
posle koliko vremena rada se to desava?sta bude posle toga?jel nastavi saradom ili moras da restartujes?
nebi trebalo da je do tv karte, jer ako je ne koristis, ona nemoze da utice...
probaj da ocistis kuciste, proveri hladnjak na grafickoj...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i hladnjak na procesoru...

a koja ti je konfiguracija?

Probaj da pokrenes neki od programa za testiranje, kao sto su 3d mark, pa vidi sta se tada desava, pa mi javi...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
1
to je do modema od interneta tako je i kod mene bilo izvadi modem i pokusaj 2..3 sata vidi dal ce ti opet zamrzavati sliku moguce je da se isto desava i kod tebe tp ling modemi nisu za nistayes3
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
to je do modema od interneta tako je i kod mene bilo izvadi modem i pokusaj 2..3 sata vidi dal ce ti opet zamrzavati sliku moguce je da se isto desava i kod tebe tp ling modemi nisu za nistayes3

Svasta i ja prvi put cujem za ovo.


Da ne bi nagadjali daj ti nama screenshoot. Screenshot mozes da uzmes tako sto pritisnes dugme "print scrren" Obicno se nalazi pored F12 dugmeta,kada pritisnes to dugme idi u paint i pritisni Ctrl+V.
 
Natrag
Top