Zamrzavanje laptop-a

Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
9
Evo ovako:

Racunarima se bavim jos od osnovne skole, znaci jedno 30-ak godina vec :), ali ovo jos nisam video, pa sam hteo da dobijem neke ideje od vas. Posedujem laptop MSI CR700, koji se s'vremena na vreme zamrzne. Uvodna napomena da su klinci prosuli kafu po njemu, ali nemojte da to bude glavno objasnjenje! Dakle, laptop se zamrzne na minut, dva i posle proradi. E sad, kad se zamrzne, mogu da pomeram misa i klikcem po ekranu i pokrecem programe i windows sve to lepo zapamti i kad se odmrzne sve pokrene sto sam kliknuo. Desava se cak ako klinci gledaju neki crtani na netu da ono sto je vec baferisano i dalje radi?! Kad se ukoci, upali se lampica za HDD i stoji non stop upaljena, kad se odmrzne kao da uradi CAK i ponovo proradi HDD. Ovo se desava i DOS rezimu, kada pustim Hiren's da istestira HDD. Ima li neko ideju?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
slazem se, samo hard disk moze biti problem, ako mozes da pozajmis od nekog pa da probas da vidis jel to to
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Vidim da ces morati ici sistemom eliminacije, Posto se razumes znaces da moras sve probati kako bi znao u cemu je problem
od prikljucivanja na externi monitor zamene memeorije harda itd. To je jedini nacin da saznas u cemu je problem da mi nebi nagadjali bezveze uradi to kao profesionalac. Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
9
Hvala svima na odgovorima. Probacu pa cu postovati sta je bilo, ako resim problem.
 
Natrag
Top