Zaljubio sam se u Anu Nikolić

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Saša Ćurčić nakon izlaska iz „Farme”


djani-ver.jpg



U životu nisam digao kašiku, a kamoli da koristim grabulje, lopate, da zabijam eksere. Spavao sam na vodenom krevetu ceo život. Okruživali su me dijamanti, cveće, parfemi… A ovde spavam, u stvari - i ne spavam pošto sam imao nesanicu, sa miševima, pacovima, na podu… Poljski toaleti su katastrofa, smrde, širi se zaraza. Znate li šta za mene znače ta 24 dana koliko sam proveo na farmi? Promenio sam se totalno. Ali, s tim ciljem sam i ušao, počinje priču za „Blic” Saša Ćurčić Đani, nekadašnji fudbaler koji je zbog teških uslova života napustio „Farmu”.

- Promenio sam se totalno. Nisu me zanimali ni honorar, ni pare. Imam druge ciljeve, hteo sam da sazrim, da radim. Da sebi dokažem da mogu da ustajem rano. Mnogi su prognozirali da neću moći da izdržim ni tri dana. Ljudi, ja sam dobio nešto više od tih sto hiljada evra. Ja sam dobio promenu ka kojoj sam težio. Shvatio sam neke stvari. Neko će zaraditi sto hiljada u emisiji „Farma”, ali ja ću u narednih godinu dana napraviti pola miliona. Videćete. Proradio mi je inat - priča Đani i nastavlja:
- Svi kukaju da žele da izađu, pa što se onda ne uhvate za kapiju i ne odu. Neće oni tako, njima je stalo do honorara, žele da dobiju pare. E pa, šta kukaju onda! Mene nije briga za pare - navodi on.
Iako se spekulisalo da je farmu, između ostalog, napustio i zbog toga što Savo Milošević nije došao u kafić, Đani objašnjava zašto je toliko želeo da ga bivši klupski drugar poseti:
- Želeo sam da Savo dođe da vidi gde sam živeo, spavao. Ovako mi neće verovati kada mu budem pričao u kakvim sam uslovima izdržao 24 dana - ističe Đani koji je na farmi bio „zadužen” da napravi šou, ali i da se zaljubljuje.
- Zatelebao sam se u Anu Nikolić. Iskreno mi se svidela. Ali, ona ima dečka. Milion odsto bi nešto bilo između nas da ona nema dečka. Ali, stvarno im sve najlepše želim, i njoj i njenom dečku - ne krije Đani i potvrđuje da je patio nakon njenog izlaska.
- Nedostajala mi je. Kada sam ulazio, hteo sam da mi se dogodi romansa u senu, na seljački način (smeh), to sam želeo. Ana je moj tip žene. Senzitivna, ženstvena, seksepilna, nežna. Ufff… vrela krv. Ja volim takve žene. Ali, ponavljam, ona, nažalost, ima dečka - priča sa poletom u glasu Đani i napominje da se nije zaljubio u misicu Sandru s kojom je proveo poslednje dane na farmi. Farmeri su za ovih mesec dana od svih aktivnosti najviše upražnjavali svađe. Nekoliko puta umalo nije došlo do fizičkih obračuna.
- Iz te borbe za novac u rialiti emisijama proističe i to gaženje preko ljudi. Video sam to i u „Velikom bratu” - iskren je Đani koji kaže da se nikome nije zamerio.
- Bilo je varnica sa Cakanom i Viktorijom kada su napale devojke koje ne rade, a ja sam ih branio. Ako ne radiš kod kuće, ne moraš ni tamo da radiš. Ne volim da gledam ženu u kuhinji. Moja devojka neće raditi - priča Đani.
- Neka one vole sir, kajmak, ajvar. Poštujem. Ali nemojte da se ponašate ispred kamera kao da nijedna Srpkinja to ne ume da pravi. Šta one misle - da su izmislile toplu vodu? One sve žele da se pokažu kao domaćice, da se dodvore domaćicama, seljacima, unutrašnjosti…. Ma je l’ znaju oni da su Srbi u 19. veku najviše pravili decu. Ma, neka vode ljubav u senu, a ne da prave sir i kajmak. Sve je to foliranje i gluma pred kamerama - ističe Đani kome su favoriti za pobedu Toma, Niggor, Topalko i Big Mama.


Autor: Marija Radojković
 
Natrag
Top