Zakljucane teme u Domacim Serijama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
5
Koja je fora oko zakljucavanja tema u sekciji za domace serije ? Zasto su zakljucane ? Jel svesna osoba koja je zakljucala da je sada nemoguce obicnim clanovima lajkovati post, videti link i skinuti epizodu ? Ne zelim da zvucim grub, ali poprilicno me je iznervirao takav nepromisljeni postupak.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
5.981
Serija je zakljucana na vase komentare. Od danas vaze nova pravila za domace serije https://serbianforum.org/threads/nova-pravila-za-domace-serije.1115242/.

Stvarno ste se iznervirali, a ja sto moram da snimam, izrezem reklame, spojim u jedan video, uploadujem na uptobox i postavim na forum i da moj sav trud ode za pola sata, sta ja treba da kazem????
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
5.981
:roll: :roll: :roll::roll: moze jos neka muzicka zelja.

Da li ja moram da rintam za sve forume, e pa ne moram, ja samo rintam za ovaj forum.​
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680
Znaci moram da pravim bezveze postove da bih mogao da pristupim linkovima. Dobro kad je tako. Ali i dalje mislim da je sve ovo bespotrebno i besmisleno

za jeda bezveze post ide jedna opomena,moje pravilo,mada sam Bokiju i Angelus obećao nešto,ali više mi je dosta spamera tipa može novi link itd....pozdravlja vas TM i dedin Timotije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top