Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

ZAHVALE ČLANOVIMA

• Začetnik teme Iwaan
  • Datum pokretanja
Iwaan

Iwaan

Poštovani članovi,

ovom prilikom želim da se zahvalim svim članovima koji su na nesebičan način doprineli da podforum DOMAĆI FILMOVI bude još veći, pregledniji i raznovrsniji. Hvala svim uploaderima, kolekcionarima i ljubiteljima domaćih filmova. Izdvojiću nekoliko članova kojima dugujem posebnu zahvalnost:

Uploaderu poiuyt - na uploadu TORRENT DOMAĆIH FILMOVA
Uploaderu Zoran_ - na uploadu DVDRip Domaćih Filmova
Uploaderu MaliGrizeBeton
Članu AdonisVernalis - na uploadu pozorišnih predstava
Članu SvirepaBalada - na aktivnosti u Domaćim Filmovima i Potražnji

i naravno dragim kolegama i koleginici na uploadu domaćih filmova i torrent domaćih filmova, kao i sređivanje istih:
Moderatoru Wolf13
Moderatoru TorrentManiak
VIP maja_jevtic

Takođe ovom prilikom bih pozvao sve članove koji mogu da nam se priključe i pomognu u izgradnji Domaćih Filmova da to i urade. Ko god da može i želi da da svoj doprinos neka se javi u ovoj temi ili meni preko PP (Privatne poruke).

Pozdrav svim članovima!

maja_jevtic

maja_jevtic

UREDNIK
Moram da dodam nešto,ja Iwaan-e tebi i tvojim pajtosima sa Download dela,ne trorrent,dugujem jedno veliko i iskreno hvala,Kad sam bila mala,sećam se da je svojevremeno na ondašnjem RTB-u bio ciklus drama ponedeljkom u osam uveče,neki mi je dan to tata kazao,a ja znam da sam UVEK sedela i čekala te drame,i u dubokom mi je sećanju ostala drama "čaj u pet",Rahela Ferari,recimo,,i kad sam ne našla OVDE,zapanjila sam se,te kreenula da kopam i da odkopavam te drame,onda za mene dečiji filmovi....dobro,ne sad svaka drama,jednostavno vratih se u detinjstvo,a normalno sve pakujem mojim kanađanima........

maja_jevtic

maja_jevtic

UREDNIK
Hvala na zahvalnici ali pre svega hvala Iwaan-u sto je imao strpljenja sa mnom da mi objasni i uputi u sve ovo .Bez Iwaan ne bi sve ovo uspio hvala jos jednom za sve

Potpisujem,takav Tutorijal NAM je poslao.......eno uostalom na Torent PDF-u rezultata........

Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
sve skinuto zahvaljući vama.......hvala u ime svih drugara iz kanade

e da to je sređeno,još oko 200 giga je na drugim externim....poz veliki od baneta........sad videću da barem još trećina bude na torrentu.......

dodato pet šest novih nalova......da više ne pišem pratite datum izmene,pa kao ima želja kao danas kolega adonis........ispunićemo.....poz još jednom....od pirata,ili bande gusarske,kako naszove jedan komšija

Dodati novi filmovi

Prilozi

Poslednja izmena:
Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
moram da kažem da sam na kraju da kupio nov komp,stim što svo smo izvadili hard iz starog,pa dok sve prepakujem........tako da oprostite ako je bilo koji film trenutno "nedostupan" Nov spisak sam stavio,dosta je filmova dodato,skinuh skoro sve filmove koji počinju na slovo A i P (dosta ih je crveno,poslaću Iwaanu spisak i MaliGrize Beton,pa nek vide šta će i kako će)krenuo sam inače da seedujem filmove od slova P..........ako ima extra žela,tu smo,poz od baneta,maje i kaće,

Prilozi

Poslednja izmena: