Šta je novo?

Zahtevi za stripove !

• Začetnik teme Nostradamus
  • Datum pokretanja
Nostradamus

Nostradamus

LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.429
Ovde možete postavljati svoje zahteve za stripove.

Bazduljica

Bazduljica

Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
67
sjecam se ove heroine,cat clow,ako neko ima skenove neka postavi ,izlazila je i u EKS magazinu ako se neko sjeca.zahvaljujem.
Cat Claw od ukupno objavljene 44 epizode, na datom linku možeš pronaći 28...
Kod:
http://stripovi.forumn.biz/preuzimanje-download-f11/ket-klou-cat-claw-t168.htm#285

Poslednja izmena:
M

MIXER1993

Član
Učlanjen(a)
02.01.2012
Poruka
1
da li bi mogao neko da postavi strip Kran?pozdrav :)

L

Lalaith

Član
Učlanjen(a)
14.01.2012
Poruka
1
Ima li neko strip
Bič Božji
Alekse Gajića?

F

fica98

Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
2
Da li zna neko gde mogu skinuti ''Zagora br 52 gospodar tame'' iz veselog cetvrtka ? Hvala :)

D

DonZoran

Član
Učlanjen(a)
12.01.2012
Poruka
10
Zdravo svima. Nov sam na forumu, i bas zbog obemnosti svih rubrika nisam pronasao nista o Mikijevom Zabavniku. Molio bih ako neko moze da okaci brojeve Mikijevog Zabavnika br.33 i br.34, sa epizodom "Stric Mrgud u gostima kod Mikija".
Znam da ovo zvuci malo cudno, ali radi se o jednoj davnasnoj zelji, jos od vremena kad sam bio klinja. Broj 33 sam procitao, secam se, kad snmo bili u gostima kod nekih prijatelja, ali njihov sin nije imao nastavak. Trazio sam taj broj kasnije godinama ali ga nisam pronasao. Setim se toga kada naletim na forum na kome se prodaju stari stripovil knjige i slicno. Ali, i dalje bez uspeha.
Ako mi neko izadje u susret, bio bih beskrajno zahvalan, a ispunila bi mi se zelja od detinjstva. Ma koliko ovo cudno zvucalo......

pdanijel

pdanijel

Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
7
Da li zna neko gde mogu skinuti ''Zagora br 45 Na ivici vulkana'' iz veselog cetvrtka ? Hvala

M

milan838

Član
Učlanjen(a)
16.06.2012
Poruka
2
da li je moguce postaviti nove linkove za traper kerija?

pdanijel

pdanijel

Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
7
[FONT=&amp]Ako može ova tri stripa
[/FONT]:al:[FONT=&amp]
228.[/FONT]
[FONT=&amp] ZAGOR SPECIJAL #9 : Kineska sekta

[/FONT][FONT=&amp]331.[/FONT][FONT=&amp] ZAGOR SPECIJAL #14 : Smrtonosna mocvara

[/FONT][FONT=&quot]133.[/FONT][FONT=&quot] CICO SPECIJAL #3 : Cico Amerikanac

[/FONT]

Poslednja izmena: