Zahtevi za Avatar | Signature | Userbar !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
17906492.jpg
45034751.jpg
84036926.jpg



Pravio bih vam Avatare, Potpise, ili Userbarove kao donacija ovom forumu i, naravno, svim korisnicima.
Postoje neka pravila koja bih istakao, koja ce se dopunjivati po potrebi.
Molim vas da procitate sve u vezi onoga sto zelite, da ne bi bilo zabuna, ujedno cete i vama olaksati stvaranje ideje, i meni da odradim dotichnu sliku.


˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜« PRAVILA »˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜

1. Zahtev se shalje na mail:
mailodu.jpg
gde se u Subject-u navodi(kopirajte slobodno):


Subject:
Serbian Forum - Zahtev za Avatar/Signature/Userbar



  • Zahtev mogu da podnesu korisnici foruma koji imaju PREKO 50 posta, u suprotnom ignorisacu mailove.
  • Zahtev mora da se podnese popunjavajuci SVE stavke makar jednom rechenicom.
  • Ne obracam paznju na ovakve zahteve kao gore navedene!


2. Avatari:

  • Maksimalna velicina avatara je 150x150 pixela.
  • Moze da sadrzi maksimalno dva reda texta.
  • Za avatar mi je potrebna slika/slike ili barem ideja, primer nekog drugog avatara.
  • Treba specificirati boje, koja da dominira, koja da bude u pozadini. *(u slucaju da ne zelite transparentnu[providnu] pozadinu).
  • U slucaju da vam se ne svidja kako sam napravio, imajte strpljenja, sve se moze u doradu (ipak ja ovo radim u slobodno vreme, i dobrovoljno).

3. Signature: (Potpisi)


  • Maksimalna velicina avatara je 400x150 pixela.
  • Moze da sadrzi maksimalno tri reda texta.
  • Za signature mi je potrebna slika/slike i primer nekog drugog signatura.
  • Treba specificirati boje, koja da dominira, koja da bude u pozadini. *(u slucaju da ne zelite transparentnu[providnu] pozadinu).
  • Treba specifirati zeljeni efekat na slici, u kom stilu treba da se odradi, a ako ne znate kako da objasnite... Slika govori 1000 reci.
  • U slucaju da vam se ne svidja kako sam napravio, imajte strpljenja, sve se moze u doradu (ipak ja ovo radim u slobodno vreme, i dobrovoljno).

4. Userbar:


  • Standardna velicina userbara je 350x19 pixela.
  • Moze da sadrzi maksimalno jedan red texta.
  • Za userbar mi je potrebna slika ili barem ideja, ili navesti chega ste "FAN" poshto se userbarovi uglavnom za to koriste.
  • Treba specificirati boje, koja da dominira, koja da bude u pozadini.
  • U slucaju da vam se ne svidja kako sam napravio, imajte strpljenja, sve se moze u doradu (ipak ja ovo radim u slobodno vreme, i dobrovoljno).





I na kraju... Ko je prochitao do ovde sve i zeli neshto od navedenog, neka se javi na mail u stavci 1.

[THINK]Prijatno :)[/THINK]
NAJPRAVILNIJE POPUNJEN ZAHTEV IZGLEDA OVAKO:
Pozdrav Prijatelju,
Posto imam preko 50 posta mislim da ispunjavam uslov za izradu avatara.

Moje korisnicko ime je
(vas nick)

Evo da stavim zahtev za Avatar:

* Velichina - Maksimalna.
* Slika - Default foruma.
* Text - Umesto SF na slici da se promeni nekako u sliku Che Guevare koja je trenutno moj avatar u attachmentu je slicica.
* Boje - Pozadina standardna a dijagonalno da provejavaju boje srpske zastave dijagonalno.


Userbar:

* velicina maximalna
* sve ostalo kao nas logo foruma
* pozadina tamno siva a ostalo recimo narandzasto

Signature:
* srednja velicina
* tekst u dva reda, na slovu T u reči astra u gornjem delu da se pojavljuje treptaj zvezde.
Per aspera ad astra.
Trnovit je put do zvezda.
* pozadina tamno plavo sa izmaglicom, kao mlečni put


Unapred se zahvaljujem



U sluchaju da se niko ne javi, niti na ovu temu, niti na mail, akcije sa automatski gasi posle 10 dana.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Akcija je lepo zamisljena siguran sam da ce se mnogi javiti,
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Nadam se... Za sada nishta... Slobodno svi mozete da se javite, iako mislite da vam "ne treba"... mozda nadjemo zajednichko bolje reshenje za vash Avatar/Signature/Userbar.



~~Stuff Foruma moze ovde da postuje svoje zahteve da bi dali PRIMER drugim korisnicima~~

A oni su:


 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Evo ja bih prvi da stavim zahtev za Avatar: :)


  • Velichina - Maksimalna.
  • Slika - Default foruma tj ova.
  • Text - Umesto SF na slici da se promeni nekako u Filip BG, bilo dijagonalno, bilo u dva reda, kako ti mislish da bolje izgleda.
  • Boje - Pozadina gde je Sivo-Bela-Siva da se promeni u Crveno-Plavo-Belu.

To je to ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Nisam znao koju pozadinu da ti stavim pa sam ti napravio 3 verzije... Kazi shta AKO treba za doradu.

filipbgcopy1.jpg
filipbgcopy2.jpg
filipbgcopy.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
super je, najvise mi se svidja ovaj drugi, samo ako te ne mrzi da zamenis redosled crvene i bele i plava da bude malo tamnija :)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
evo ja imam želju za userbar

1. veličina 350x20 piksela
2. tekst da bude SerbianForum.org i da stoji na sredini
3. pozadina kao ova ovde . Samo umesto crno belo, da prelazi iz crvenog u plavo pa u belo (kao zastava Srbije) i da levo bude logo serbian foruma (da ne bude ceo, nego samo da se vidi SF i to "lišće" kao ovde u slučaju ManUtd-a

Nadam se da si razumeo i da će ispasti jedan lep SF userbar :)

To bi bilo to :)))
4.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Bolje je onda kolko vidim da desno bude logo, i da ova slova budu u stilu kao gore na stranici, plavo-siva...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top