Zabranjeni video Nataše Bekvalac procureo na internet

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Zabranjeni video Nataše Bekvalac procureo na internet

05.04.2011
srbijanet.rs


Na internetu se pojavio provokativni snimak sa Natašom Bekvalac u glavnoj ulozi. Zgodna pevačica se strastveno ljubi sa manekenom, a ta scena izbačena je iz konačne verzije spota „Dobro moje“, za koji je i snimana.

Iako je originalni video na Natašin zahtev uništen, neko je napravio snimak mobilnim telefonom i postavio ga na internet.

Kako piše sajt poznati.info snimak je napravljen pre dve godine. ‘Iako je pre dve godine video bio dostupan na YouTube-u, Natašin menadžment se žalio administraciji poznatog sajta da se kompromitujući snimak ukloni’, rekao je neimenovani izvor za ovaj sajt.



Krije od ćerke da se razvela

Nataša Bekvalac rekla je u intervjuu za magazin Glorija da i dalje od svoje ćerke Hane krije da se razvela od Danila.

“Hani nisam rekla da mama i tata više nisu zajedno i to se neće skoro dogoditi. Ona sada ne treba da zna šta se dešava da ne bi patila”. To što Danilo više ne živi sa njima ćerki objašnjava time da je to zato što ima previše posla, pa ne može da bude stalno kod kuće. Ipak, Hana dosta vremena provodi sa ocem. „Hana viđa oca. Danilo je uvek bio divan otac. Dolazi kod nas i njih dvoje u našem stanu provode zajedničke trenutke. Odlaze na ručak, u šetnju… Hana je srećno dete“ objasnila je pevačica.

„Kad je reč o emocijama, to nisu stvari koje se rešavaju lako. Vreme zaista najbolje leči, a rad i druženje sa Eminom Jahović su mi dosta pomogli. Dajem maksimum. Da li sam uspela, videće se za desetak godina“ rekla je Nataša i dodala da tetovaže iz vremena najveće ljubavi sa Dačom neće skidati.


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top