Za ovaj doček na Trgu sviraju i pevaju...

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle, dragi moji čitam ovih dana ko (ne)će svirati na Trgu...
Prvo da pojasnim, nikad nisam Novu godinu čekala po trgovima, neću ni ovu ali mi je nekako godilo sujeti što su najpopularniji "zabavljači" tog momenta (bez obzira na moje lične afinitete) svirali u našem lepom gradu...
Ove godine mi je sve naopako. Ok, lepo je što će svirati naše lokalne grupe (koje ne moramo i da volimo) koje su u svom pravcu vrlo cenjeni... Mada, ni oni nisu sigurni da li hoće ili neće... Smeta mi što po novinama ispada da sviraju kako bi gradska vlada pokazala da štedi odnosno zato što su jeftini a ne zato što su dobri (mislim muzičari)...

Šta vi mislite o svemu tome?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ja jesam 99 god. uh koliko se sećam čekala na trgu i to je prvi i poslednji put,jeste sve to lepo,međutim meni smeta što moram paziti hoće mi ili ne neko razbiti glavu flašom itd.
E sada to što pišu novine je po meni čista laž....joooj pa koliko godina se već čeka nova na trgu pa da sad odjednom dignu famu oko toga da gradska vlast štedi zato što su jeftini muzičari a ne dobri.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
nisam nikad cekao novu godinu na trgu. ne zato sto nisam mogao ili nesto drugo, vec zato sto je bolji docek uz odredjeno ali bukvalno odredjeno drustvo. e sad posto je porodica na prvom mestu normalno je da je taj dan i noc i dan i noc rezervisan uz porodicu.jos i razlov vise jeste taj sto u zadnjih sedam godina slavimo mladjoj cerkici rodjendan .... bas za novu godinu
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
2
u pravu si,milencice,imponovalo nam je okupljanje sirokopopularnih imena.naravno,treba dati sansu i nasim manje poznatim,gradskim muzicarima,ali preterase ga bre...inace,nama je trg bio tradicija,ali prosle godine nismo izasli.necemo ni ove.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
ja jesam 99 god. Uh koliko se sećam čekala na trgu i to je prvi i poslednji put,jeste sve to lepo,međutim meni smeta što moram paziti hoće mi ili ne neko razbiti glavu flašom itd.

због овога више не мораш да се бринеш, ситуација је у последње 3-4 године сасвим у реду. бацају петарде али у много мањој мери, и у кругове који се сами формирају у гужви.

што се тиче програма...хм. нешто од тога бих слушала приватно на некој свирци, али ми за нову годину никако не иде. ми смо волели да, где год славили, око пола 12 изађемо на трг, провеселимо се са људима, одгледамо ватромет, и вратимо се назад. али, прошле године је (откад се почело са тим "мало тврђим звуком) атмосфера била нула. бојим се да ће и сада бити тако:???:
 
Natrag
Top