Za asistenta Seke Aleksić se prijavilo 10.000 ljudi

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Za asistenta Seke Aleksić se prijavilo 10.000 ljudi


Prva emisija novog rialiti šou-programa „Moja desna ruka” naše poznate folk pevačice Seke Aleksić emitovana je sinoć na Televiziji „Foks”. Za njene buduće asistente prijavilo se 10.000 kandidata, a u uži izbor ušlo je osamdeset ljudi. Seka Aleksić je odlučila da prikaže svoj život što realnije, a kamere će je pratiti dvadeset i četiri časa dnevno.

26126_sekaaleksic_f.jpg


Pevačica je spremila brojne zadatke za takmičare


- Tačno je da će me kamere pratiti svakodnevno, onako kako se to praktikuje u većini rialiti emisija, osim kada krenem na počinak. Znate kako naš narod kaže: „Kad neko nema putera na glavi, nema razloga da se plaši” - kaže Seka i ističe da će njen budući asistent morati da ispuni sve njene zahteve.

snalažljiv, profesionalan, a pol nije bitan - ističe pevačica, a njen stilista i član žirija Saša Vidić kaže da se od prijavljenih kandidata niko nije specijalno izdvojio.

- Pobednik treba da ima barem približnu energiju kao Seka Aleksić, ali to je nemoguće. Za sada kandidati koje sam video nemaju ono što je potrebno da budu njena desna ruka, jer većina i ne zna što se prijavila, već su došli tu iz meni nepoznatog razloga - objašnjava Vidić koji će zajedno sa Draganom Brajovićem i Sašom Tošićem iz magazina „Hello” izabrati Sekinu desnu ruku. Jedan od kandidata, Dejan Brabuzan (27) iz Deliblata navodi da bi posao Sekinog asistenta mogao da obavlja bez problema.

- Nisam neki Sekin fan, već sam tražio posao i onda sam video njen oglas i javio se. Imao sam malo tremu pred njom, ali Seka je nasmejana, prijatna. Mislim da bih mogao da radim ovaj posao bez problema - rekao je Dejan.


Izvor: Blic/M.Č
 
Natrag
Top