Yola | Build a Free Website

Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Za rad HTML-a morate uzeti program blue voda i naci nekog profesijonalca da vas nauci buidovanju,.....ako ne uzmete lepo pare i platite,...
Ja sam skoro sve naucio,al nemam para za profesijonalni sajt.
Ako zelite da se sprdate HTML je napravljen od kodova,....mozete uzimati kodove sa widget-a,polls-a itd,..............
Ali za amatere ili neke sa vizom,dinom,measter card(karticama)koji imaju para slobodno mozete da ulozite pare u automatski web site builder :
Yola | Build a Free Website
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Bolje je kad znam shta mi je sve "iza" sajta... Ovako svashta moze da se nabaci...

Kad sam pravish, znash gde ti je shta, ochas posla mozesh da zamenish :)

Mada, da prestanem da propovedam... Za pochetnike... Taj link je raj :):yea::yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
mozda znas bolje od mene ali i ja znam dosto,......znam te kodove za pravljenje,......ali neznam kad dobijem adresu da hostujem sajt,,.....
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
1
ja isto sam pravim svoj web site
ali koristim EZ GENERATOR
mogu ti reci dosta profesionalno mozes odraditi sajt no naravno treba da znas malo i graficke programe za dizajn.
pocetnik sam ali brzo ucim
poseti moj sajt www.pirate.rs pa ces i sam videti. nemas reg na sajtu
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
1
postovanje dragi moji

ja imam i svoj sajt i novorodjeni forum isto
ali uvezi tvog sajt buildera bih rekao da ima laksi i bolji nacin da ko pocetnik vec napravis bolji sajt sa nekim prosecnim dizajnom a da nemoras da budes genije sa html jedinicama.
objasnicu ti kako.
prvo instaliras Xsite pro v2
pa instaliras EZ GENERATOR - tako se zove site builder.

Xsite pro ti sluzi da sve pretvoris u html koji kasnije ubacujes uEZ GENERATOR sa kojim dizajniras sajt.
za primer i ja sam pocetnik ali poseti moj sajt www.pirate.rs koji je radjen u ovom kontextu i videces.
kod mene se desila havarija jer mi se komp pokvario i dok sam zamenuo stvari izgubio sam vezu sa serverom. trenutno isto radim na novom izgledu svog sajta.

fischer
 

br1

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7
www.pirate.rs je sajt?!? Izgled može samo da odgovori one kojima savetuješ da koriste to što si naveo. U suštini ako neko hoće da bude sam svoj majstor jedan dan uz Dreamweaver i neki solidan template (i naravno osećaj za lepo) može da dovede do pristojnih rezultata. A tek, za nedelju dana šta sve može da se nauči....
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
44
evo ga jedan moj rad uradjen u wordpressu .. razmislite vredi li www.partizantkd.com
Ako neko zeli jos neki ok sajtic moze da me cimne na mail ili pogleda baner adsteam na partizanu ....
 
Natrag
Top