XBOX 360 i HD ready tv

Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Pozdrav drugari, planiram da kupim xbox 360, ali muci me jedna sitnica, na tv mi pise hd ready, a kad gledam na assassien's creed 3, pise kao hdtv: 720p, 1080i i 1080p. Sad me zanima da li cu ja na mom tv moci da igram te igrice.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
2
Naravno da ces moci da igras igrice na tvom tv-u...imas podesavanja na xbox-u vezano za rezoluciju i format slike kad prikacis na tv box na HDMI...
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Bas ti hvala, to mi je bila dilema, jer bojao sam se da nece hteti raditi ac 3, moja omiljena igrica, a posto je na kompu ne mogu igrati (zato sto je sranje -_-) Ovo mi je idelana prilika da se ne skidam sa njega :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Sto sada kupujes konzolu. Bolje ti je da sacekas jos koji mesec dok ne izadje ''Xbox One'' i njega kupis. Igrice ce izgledati mnogo lepse sa boljom grafikom tada, a i konzola ce biti dosta jaca.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Malo pretrazi po netu, xbox one je cisto sranje, microsoft je zabranio posed nad igricama, ne mogu se igrati pirati, a nisam lud da placam originale..
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Gledao sam na jutjubu kakva je konzola jos kada su je prvi put objavili, a mnogi su poceli da je mrze prerano kao i ti. Mada jeste mana sto (mozda) nece moci pirati.
 
Natrag
Top