XBMC Frodo12.3 video ide u frejmovima

Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Pokusaj sa ovim:
Kod:
https://fs03n1.sendspace.com/dl/5a94018f0d13ca975c8437f015818de0/53fc95856bcb4b51/bs904t/script.common.plugin.cache.zip
I instaliraj kao zip. Na nekim android uredjajima, bar tako sam nasao na xbmc forumu, ovo je cest problem sa ovim common cache. Tako da to izaziva dosta drugih problema dodatno. Ovo bi trebalo biit resenje, downloudujes i zatim instaliras kao zip.
Instalirao ali sam skontao da ovaj script.plugin vec postoji instaliran (mislim da dodje sa Navix-om ili Youtube-om).Obrisao ga i ponovo instalirao i posle nekog vremena opet greska "Failed start.Remote comunication error" "Eror plugin.commoncache.Chek log" (Mozda ne bas od slova do slova,ako je bitno mogu upisati tacno).Posle toga,posledica je da ne moze da ukaci link ni na jednom serveru za filmove ili video....
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Probao i ranije beyond.I na njemu video ide kao slow motion.Ali mi je sada jasno jer se isto desava i na Frodo-u,posto si mirekao da je beyond poboljsan Frodo.Znaci video kao slow motion a prevod radi.
Znaci ili na Gotham resiti prevod ili na Frodo resiti video.Sve u svemu nista od filmova bilo koju opciju da odaberem :(
E,evo da javim da sam resio moj problem sa titlovima !! Kupio nivo android uredjaj sa cetvorojezgarnim RC3188 i titlovi rade samo tako :) Na malom NET CAT M11 sam probao valjda sve zivo i nisam uspeo dobiti titlove.Ispao mi povoljno ovaj Quadcore i uzeo ga.
Pozdrav i hvala svima koji su pokusavali na sve nacine da mi pomognu
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
E,evo da javim da sam resio moj problem sa titlovima !! Kupio nivo android uredjaj sa cetvorojezgarnim RC3188 i titlovi rade samo tako :) Na malom NET CAT M11 sam probao valjda sve zivo i nisam uspeo dobiti titlove.Ispao mi povoljno ovaj Quadcore i uzeo ga.
Pozdrav i hvala svima koji su pokusavali na sve nacine da mi pomognu
Поново оно старо "Колико пара толико и музике" :smisi:
Kod:
http://serbianforum.org/threads/xbmc-frodo12-3-video-ide-u-frejmovima.545541/page-2#post-1476776
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top