WPW sindrom

Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
2
imam 23 godine i ustanovljen mi je wpw sindrom,kazu nebi trebalo biti opasno dali da pijem cordarone i da dodem za 4 mjeseca pa da vidimo....u mojoj bolnici slabo znaju o tome kazu drzoi se tih doktora i to je to,,,e ja sam cula i procitala da je to jako opasan sindrom i da dolazi do iznenadne smrti e otad sam stalno u strahu da cu umrijet svaki cas staln placem nespavam,ni neizlazim iz kuce sve cekam sad ce,neznam kako docekat ta 4 mjeseca stvarno ludim,neznam sta da radim moze li mi ko pomoci jel iko zna nekog s ovim,jel toliko smrtonosan,ma pomozite bilo koja info mi je dobro dosla,inace ultra zvuk srca je extra i nemam ceste napade aritmije pomozite,jel iko cuo sta o ovome jel stvarno smrtonosno pomozitee
sad mi jos i preskace srce dali je to od straha ili je i to wpw iinace na holteru je zabiljezeno 274 ves i 71 sves,jer nije mi nikad prije preskakalo nego otkad sam saznala za wpw sindrom,jel strah ili pak imam oboljenje srca,,bojim se ...zivim u malom gradu i slabo tko je cuo za ovo...
:vorred:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Koliko vidim, Vi ste već na raznim forumima postavili ovu istu temu,i na nekim Vam je već i odgovoreno.
Mislim da tako nećete naći pomoć, da bi trebalo da konsultujete još nekog lekara, i da pre svega ne paničite, jer ćete sami sebi napraviti mnogo veći problem.
Sve to što se kaže da je "moguće", ne mora da znači da tako mora. Potražite pomoć još negde. Ne vidim gde živite, ali ako ste u nekom malom mestu, probajte da tražite uput za neku veću instituciju tipa Klinički centar u Beogradu ili šta Vam je već bliže. U svakom slučaju, opet kažem, ne paničite, ne dižite sebi pritisak još više. Probajte da se opustite koliko god je moguće, i potražite, za početak, mišljenje još nekog lekara.
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
2
hvala vam puno sto ste nasli vremena da mi pomognete hvala od srca puno mi to znaci,stvarno malo znam o ovome a i doktori nisu bas upuceni a na kardiologa se ceka dugo pa sam zato po forumu zatrazila pomoc hvala
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Nema na čemu, ali mislim da Vam ovako, bez pravog lekara i pravog lečenja, niko neće pomoći. "Pogurajte" to malo. Nemojte čekati na kardiologa u svom mestu, krenite dalje, na kraju krajeva, ima i privatnih klinika, a kad je zdravlje u pitanju, ništa nije skupo. Vama ta dijagnoza, koliko sam shvatila, nije ni potvrđena. A i ako jeste, zašto ne čuti mišljenje i nekog drugog. U današnje vreme, jako su retki dobri dijagnostičari i greške se dešavaju mnogo češće nego što mislimo.
Sećam se da je moja mama svojevremeno tražila neko snimanje, pa joj zakazali za recimo 3 meseca. Ona rekla: "Hvala lepo, ali dotle moji mogu i 40 dana da mi daju", i otišla na privatnu kliniku, odradila sve to za par dana, i znala na čemu je. Nije to toliko skupo koliko neki ljudi, uplašeni svim i svačim, misle.
A ono što Vi možete da učinite za sebe je prvenstveno to da se smirite i ne paničite unapred. Koliko sam videla, bolest Vam je vezana i za visok pritisak i ubrzan puls. Tim strahom i nervozom, ne činite sebi ništa dobro, i možete da napravite sebi još veće probleme.
Samo hrabro, još ništa nije izgubljeno i još mnogo toga može da se učini.
Želim Vam svako dobro. :)
 
Natrag
Top