Šta je novo?

WMCE navigacije iGO, Garmin, Tom Tom

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.125
Za ulazak u data.zip i zamenu fajlova dovoljan je i TotalCommander.
Za slike ti treba HP-ov iPAQ Image Viewer.
Proguglaj iPAQ 31x Tools, sitni su, skini, unutra imaš potrebne fajlove.

Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
74
Hvala ali meni na Win 10 x64 izlazi ovaj error:
66a671c9d94d4a60984a25b46bf684a7.png

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.125
Nedostaju ti VBrun6 biblioteke i/ili ActiveX kontrole.
Probaj sa ovim prvo:

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
74
Nedostaju ti VBrun6 biblioteke i/ili ActiveX kontrole.
Probaj sa ovim prvo:
Ovaj drugi link je mrtav, instalirao sam to sa prvog linka i cini mi se sve sa tog sajta i opet nece a to sto nece je vrv problem jer je portabilna aplikacija velicine 26MB iz paketa raznih alata za igo.
Sa istog sajta sam skinuo iPAQ Image Explorer i radi ali je program nesto mali oko 1mb.

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.125
Na koji god link da kliknem, probano na dva laptopa, dva računara i jednom netbuku :D direktno skida.
Editovao sam svoj post i lepo razdvojio linkove.
Imaš u tvom sistemu neki drugi problem, bilo zbog same 10-ke bilo zbog antivirus programa ili koznašta još.
Da viewer programče je malo, to je OK, a onaj portabilni set dobro dođe ako hoćeš da se igraš.

Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
77
Kako da podesim da me na Igo8 obavestava npr(za 100 met skrenite levo i sl) .Probao sam navigaciju ali me ne obavestava na ovaj nacin?
Hvala vam unapred.

Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
74
Zna li neko zasto navigaciju SONY NV-U92TC ne vidi racunar?
Probao sam na dva racunara jedan ima win 10 a drugi win 7 i oba imaju instalirana Widows Mobile Device Center?
Kada ga povezem sa kompom cuje se zvuk kao da sam povezao USB ali ga racunar ne vidi, a na navigaciji pokazuje "Connecting" o sliku kako se racunar povezuje sa uredjajem i skala koja se ocitava i tako u beskonacnost.

Jel moram da instaliram neke posebne drajvere za nju?
I ima li neko neki unlock za nju da mogu da ubacim iGO?

Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
77
Zna li neko zasto navigaciju SONY NV-U92TC ne vidi racunar?
Probao sam na dva racunara jedan ima win 10 a drugi win 7 i oba imaju instalirana Widows Mobile Device Center?
Kada ga povezem sa kompom cuje se zvuk kao da sam povezao USB ali ga racunar ne vidi, a na navigaciji pokazuje "Connecting" o sliku kako se racunar povezuje sa uredjajem i skala koja se ocitava i tako u beskonacnost.

Jel moram da instaliram neke posebne drajvere za nju?
I ima li neko neki unlock za nju da mogu da ubacim iGO?
Strucnjak za te stvari je KOPCA,meni je licno pomogao isto oko sony navigacije. Sve pohvale za njega!!! Evo ti gde treba da pogledas za unlock
http://serbianforum.org/threads/otkljucavanje-wince-uredaja-i-instaliranje-igo-navigacije.649897/