Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
imam ovaj bežični internet;wispi:ihtjela sam da skinem Cryptload da bi lakše skidala linkove ali sam ovdje čitala o njemu i spominje se ruter i ipchanger fail. dali ja s ovim internetom imam taj ruter i gdje da vidim koji je broj ili šta već i dali bez njega mogu da instaliram crypload :dntknw:
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Skini JDownloader,on ti je bolji.Ako bas insistiras na CryptLoad,instaliraj ga,on ce sam da ti napravi clr. fail za tvoj modem pomocu IPChangera.To ti stoji u fascikli "router" u CryptLoadu.Ali bih ti ja opet preporucio JDownloader za to sto hoces.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
nije bitno koji program samo da je lakše nešto skinuti ,može i taj ali nemam iskustva .u tutorijalima sam o tome čitala pa mi se čini puno komplikovano bojim se da šta ne zeznem,,,,,,,,,
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Skini JDownloader.Dalje: Sa adrese

RPworld.de [ Home - News ]
skinuti Universal UPNP reconnect. Raspakovati ga u željeni direktorijum.

2. U jDownloaderu otići u Settings - > Modules - > Reconnect - > External. U delu Command (use absolute directory paths) uneti putanju do RouterReconnect.exe fajla. Čekirati Use special executer for Windows.Ili ako ti je lakse,prebaci JDownloader na srpski,pa kada skines sa ove gore adrese Router Reconect1.3,udji u JDownloader na "postavke",pa na "spoljni",pa na "izaberi".Izaberi taj Router reconect 1.3,klikni na OK i to ti je to.Nikakva dalja podesavanja.Bitno je da skines taj router reconect1.3 i da ga imas u racunaru,samo stavi u JDownloaderu na njega i skidaj.Ako negde zakocis,pitaj.Naravno,sve ovo vazi ako imas dinamicku IP adresu.Ja sam na ADSL-u,za bezicni internet neznam dali je dinamicka ili ne.Ako imas ugovor koji si sklopila sa provajderom,pogledaj tu dali ti pise,kakvu IP adresu imas.Pozz
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa nisam siguran da imas diinamicku ip adresu posto ti je wireles...
samo ti skini program, i skidaj...a ako imas inamicku adresu, onda podesi kao sto je aleksanadarsasa objasnio, i uzivaj)))
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
aleksandarsasa hvala ti na pomoći .skinula sam taj ruter što si postavio i JDownloader. sa ove adrese Rapidshare bez cekanja raspakovala sve i startala JDownloader da započne instalacija ali mi sada stoji na sredini monitora i nemogu da ga sklonim ispod onog globusa piše; Paint user intereface;izvini molim te ali šta dalje da radim ,,,,,,,,,: .......................vidim da si se i ti poprilično namučio dok si uredio svoj JDownloader,,.: rapidshare
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ma ja sam se namucio da uredim JDownloader da se sam rekonektuje,automatski,da necekam po 15 minuta izmedju partova,a toliko je prosto,videces.Znaci,treba da skines JDownloader 0.9.579(to ti je najnoviji)a i nemoras,skini koji god hoces.Kada zapocnes instalaciju njegovu,trazice ti da instaliras Javu,ako je vec nemas.Instaliraj Javu jer bez nje JDownloder nemoze da radi. Kada ti se Java instalira JDownloader ce nastaviti njegovu instalaciju do kraja.Kada te pita za jezik(langue) stavi na srpski u padajucem meniju, lakse je za dalje.Posto si instalirala JDownloader,otvori ga,u levom meniju nadji "ponovno uspostavljanje veze",na to klikni.Kada ti se to otvori udji u "spoljni" pa na "izaberi".Tu nadji u kom folderu si skinula taj Router Reconnect1.3(obicno stoji u Download),obelezi ga i klikni na OK.I to je to sto se tice podesavanja.Ako imas dinamicku IP adresu,JDownloader ce sam svakoga puta da se rekonektuje,a ako imas staticnu IP adresu,onda ti ova podesavanja i nisu potrebna,ali cekas po 15 minuta izmedju svakoga parta.Probaj prvo da ga podesis,jer neznam dali imas dinamicku IP ili staticnu.To sto ti stoji na pocetku na sred ekrana,tako mora dok se ne ucita.Sacekaj ga malo i on ce sam da ti se otvori.Spusti ga u traku sa alatkama(taskbar),ubaci mu linkove koje zelis,downloaduj i uzivaj!Ako ti je jos nesto nejasno,tu sam.Samo uradi ovako i neces imati problema.Router reconnect i kada ubacis u JDownloader,nemoj ga brisati jer mora da postoji u racunaru da bi ga JDownloader prepoznao.Pozz
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top