Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Windows 7 - Iskustva, mišljenja, ...

• Začetnik teme Zorro
  • Datum pokretanja
M

mbcom

Član
Nisam siguran da li je prava tema, ali da postavim pitanje.
Da li je normalno da WIN7 posle instalacije zauzme 43gb? Od programa imam samo Office 2010.

Torgandwarf

Torgandwarf

Moderator
Nisam siguran da li je prava tema, ali da postavim pitanje.
Da li je normalno da WIN7 posle instalacije zauzme 43gb? Od programa imam samo Office 2010.
Jedino ako ste instalirali windows iz vec instaliranog windowsa, pa je stari sistem sacuvan. Ukoliko ste radili cistu instalaciju i formatirali particiju, trebalo bi da zauzme izmedju 16-20 Gb.

M

mbcom

Član
Cistu instalaciju sad odradio, zatim povukao sve apdejte, one Important, one Optional nisam instalirao. I posle tih apdejta bi trebalo da zauzima do 20GB?

Torgandwarf

Torgandwarf

Moderator
Cistu instalaciju sad odradio, zatim povukao sve apdejte, one Important, one Optional nisam instalirao. I posle tih apdejta bi trebalo da zauzima do 20GB?
Ne, onda naravno zauzima vise. Posebno ako je instalacija bez sp1. Uradite disk cleanup C: particije i obrisite temporary fajlove u folderu:
kliknete na start, zatim u search kucate %temp% i pritisnete enter. Obrisite sve sto vam dozvoljava da obrisete.

M

macko12

imam windows 7 nalaptopu kako da daga zamenim sa windows 10,probao sam preko microsofta nsta nece downloaduje do 99% i onda tu stane cak sam ga jednom celu noc ostavio na 99% i nije ga zavrsio

O

olipetrovic

Član
imam windows 7 nalaptopu kako da daga zamenim sa windows 10,probao sam preko microsofta nsta nece downloaduje do 99% i onda tu stane cak sam ga jednom celu noc ostavio na 99% i nije ga zavrsio
Najbolje ti je instalirati sve ispočetka.....Postupak je skoro identičan kao i instalacija windowsa 7....
Ako nemaš instalacijski nađi negdje na internetu, mislim da imaš i ovdje na serbian forumu, pirate bay i sl... ako ti treba više informacija javi