Šta je novo?

Windows 7 - Iskustva, mišljenja, ...

Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Win 7 je po meni bolji za mnoge stvar.Igrice koje ne rade na XP na windows 7 ce raditi bez seckanja ako vam je konfiguracija dobra.Win 7 ima vise funkcija u nekim programima kao sto su world i paint, i jos nekih.

Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
11
ja sam ga instaliro na AMD 2.6 dual core 5000+ sa 2gb rama nije mi trzo uopste dizajn je odlican ali mi nestima u slucaju ako bi mi racunar blokiro nisam u mogucnosti da to ispravim pomocu task menadera jer nmg da ga ukljucim neradi cak nijedna precica preko tastature
teze rukovanje u kontrol panelu vecinu igrica odbija da instalira jednostavno pokusavo sam ali nikako da se naviknem na rad na njemu moj ti je savjet ubacit XP i bit rahat josh bar godinu,dvije dok neizadje kakav novi operativni sistem sedmica nije bas neshto.

Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
mola sam lenj i a i rasejan u svakom slucaju pozdrav svima i hvala za sve dow. sto sam skino ali i za informacije sa foruma ,koji upravo listam

Dodato posle 1 17 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

izgleda da sam ostario mrzi me da prelazim na w7.i da opet ucim a i ovaj xp mi radi bez greske,ja sam od onih tipova koji tek kad se mora menjaju stvari znam da nije dobro zaostajati ali valjda to ide sa godinama jbg 45

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2010
Poruka
13
Ja sam kao i verovatno vecina korisnika, ljubitelj Windows XP-a! I mislio sam da je stvarno najbolji system za obicnog korisnika, dok nije dosao W7. Od samog bootovanja systema, pa sve do koriscenja istog, Microsoft je napravio pravu bombonicu! Za sada sam prezadovoljan W7 i stvarno sve preporuke za one koji ga jos nisu iskusili! :)

Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Ja korisitim lokaliziranu verziju win7 i izuzetno sam zadovoljan sa svim, malo je tražila privikavanja ali samo malo!!!!!! Odličan OS

Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
25
Instalirao sam Windows 7 pre 4 dana i jako sam zadovoljan.Počevši od izgleda pa do svih ostalih noviteta ... :) Još se navikavam na neke novosti ... Imam jedan problem,ne znam pod koju temu bih mogao da ga smestim,pa ću ga smestiti ovde.Pokušao sam da skinem muziku sa sajta emp3world i kada kliknem na download,otvara mi se windows media player i pokreće muziku.Pokušao sam par puta ali mi ne uspeva da je skinem... Da li mi neko može pomoći??? Unapred hvala :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
2
Imam jedan problem, podijelio sam disk na dvije particije, C i D. Na C mi je WXP, na D W7. U početku mi je na dizanju sistema nudio oba OS-a, međutim sada se pri startu pokreće samo XP. Kako da vratim opciju za oba sistema?

Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
11
ja sam zadovoljan samo ima jedan problem sa drajverima za zvuk ali to sam riješio sa novom 6 kanalnom zvučnom karticom