Šta je novo?

Windows 7 - Iskustva, mišljenja, ...

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
6
probaj ja sam veoma zadovoljan,inače radi deset puta brže od XP a zahteva manje resursa

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Neki momak je napisao da mu je sedmica zauzela odjednom 3GB rama... mozda je zaboravio da je minimizovao igricu zbog poruke na skype-u :D:stupid:....

To nije sigurno :D a ono za taskmanager mi nije palo napamet.Kad/ako se sledeci put to desi provericu.Inace,900-1000mb rama uvek zauzima dok XP ide oko 600-700 sto i nije neka razlika.U svakom slucaju moja topla preporuke je da ga probete :D

pozz

Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
34
To nije sigurno a ono za taskmanager mi nije palo napamet.Kad/ako se sledeci put to desi provericu.Inace,900-1000mb rama uvek zauzima dok XP ide oko 600-700 sto i nije neka razlika.U svakom slucaju moja topla preporuke je da ga probete

Sinko, ti izgleda ne poznajesh shta znachi IDLE mod.... inache stanje kada je pokrenut samo operativni sistem i najneophodnije stvari koji su u njegovom sastavu i eventualno antivirus zauzima sve 500-600MB... to shto ti stoji automatsko pokretanje verovatno msn-a i skype-a pri start-up-u sedmice koji konzumiraju dosta memorije to je vec druga stvar... XP sp3 u IDLE modu zauzima svega 370 i kusur MB... :D:D:D:D:D

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja sam skinuo windows 7 i kad idem na setup pise mi

da li nisam dobro skinuo ili .............

Skini image (ISO file) preko torrenta i onda ga naprzi na disk ... u biosu namesti da butuje prvo cd drive... restartuj... i kada krene da bootuje pisace ti "Press any key to enter setup" ili nesto slichno tome... i pichi...
verovatno ti nije skinuo image do kraja... ili si neshto uprskao :)

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
pre neki dan sam instalirao Win7 x32 i prerezadovoljan sam radi brze od Xp-a,nikad pre nisam instalirao sistem,procitao tutorijale na forumu i sve proslo bez problema,iako mi masina nije nesto (2.0GB RAM,procesor 2.01 GHz,integrisana grafička) i aero tema radi. Sve u svemu prezadovoljan sam.

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.177
pre neki dan sam instalirao Win7 x32 i prerezadovoljan sam radi brze od Xp-a,nikad pre nisam instalirao sistem,procitao tutorijale na forumu i sve proslo bez problema,iako mi masina nije nesto (2.0GB RAM,procesor 2.01 GHz,integrisana grafička) i aero tema radi. Sve u svemu prezadovoljan sam.

Sta fali tvojoj masini?I moja je tu negde,doduse imam malo jaci procesor,ali ostalo je isto,nije ti to losa masina...

Član
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
11
Odskocicu od teme ,ali je vezana za win 7. Koristim ga vec 3 mjeseca ultimate N verziju build 7600,aktivirao sam je aktivatorom,sve u svemu odlicno radi,prezadovoljan sam.Ali danas poruka od action centra kako moram bekapovati fajlove,jer ce za 13 dana da se iskljuci,sta li,i da narucim regularnu verziju. E sad,zna li neko moze li se ovo izbjeci,a ako ne moze,jesu li ovi iz download sekcije takodje sa nekim rokom trajanja, da ih ne skidam dzabe.

Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
34
Odskocicu od teme ,ali je vezana za win 7. Koristim ga vec 3 mjeseca ultimate N verziju build 7600,aktivirao sam je aktivatorom,sve u svemu odlicno radi,prezadovoljan sam.Ali danas poruka od action centra kako moram bekapovati fajlove,jer ce za 13 dana da se iskljuci,sta li,i da narucim regularnu verziju. E sad,zna li neko moze li se ovo izbjeci,a ako ne moze,jesu li ovi iz download sekcije takodje sa nekim rokom trajanja, da ih ne skidam dzabe.

skini torrent shto je okachen na ovoj temi... retail Windows 7 ultimate i ostalo 32 i 64 bita... skini taj torent, naprzi disk i pichi! :)