win 10 i driveri za grafičku

Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
sa AMD-ove stranice skinuti driveri za grafičku(nisam koristio nikakav"uslužni program")i nakon instalacije miš trza i video.Device Menager kaže da"uređaj radi ispravno".kad deinstaliram driver i sistem instalira neke"svoje"trzanja nema.šta bi mogao biti razlog?obično znalci kažu da drivere treba skidati sa stranice proizvođača što sam i učinio.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
sa AMD-ove stranice skinuti driveri za grafičku(nisam koristio nikakav"uslužni program")i nakon instalacije miš trza i video.Device Menager kaže da"uređaj radi ispravno".kad deinstaliram driver i sistem instalira neke"svoje"trzanja nema.šta bi mogao biti razlog?obično znalci kažu da drivere treba skidati sa stranice proizvođača što sam i učinio.
Kada deinstaliras drajvere misa, izvadi misa i restartuj komp i kada se podigne sistem,ukljuci ga.Prijavice ti u task baru da je OS nasao novi hardver.probja klikni na taj balon i otvorice ti se prozor,gde OS trazi drajvere za misa.Sacekaj da se pojavi zelena kvacica,ili vise njih,ako program trazi jos nesto.Kada se pojave zelene kvacice,samo klikni na "Close".I vidi kako ce se ponasati mis.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
druže,meni se to desilo nakon instalacije drivera za grafičku.ne mogu da vjerujem da su ovi iz AMD takvi šarlatani.evo da sam koristio neki program za update drivera pa da kažem da je negdje fulao.sem miša ledi i sjecka na videu.kad je prevršilo mjeru deinstalirao ta njesra i sve je o.k.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Svega danas ima i budi spreman i na verovatno i neverovatno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Uklonite driver preko control panel-uninstall programs. Zatim pokrenite racunar u safe mode, i sa display driver uninstaller pocistite ostatke. Instalirajte ponovo novi drajver i vidite da li se i dalje desava isto. Ukoliko se desava instalirajte prethodnu verziju drajvera.
 
Natrag
Top