Wimbledon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Wimbledon 2009
22 jun - 5 jul


Eto jos koji dan i pocinje borba na travi.
Sta mislite kakve su sanse nasih tenisera. Ja sam za RG bila toliko ubedjena da ce Novak doci do finala pa cak da ce ga i uzeti i eto sta ispade, bas sam bila poludela i svaki put kazem sebi necu vise da se nerviram necu ni da gledam i eto ne vredi sad vec nestrpljivo cekam da pocne i opet cu sve zivce da pogubim.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Ovaj put Novak se nalazi u zrebu sa strane u kojoj je Federer sto znaci da se sastaje sa njim pre finala ako ne dodje do nekih vecih iznenadjenja, a posle onoga sto sam videla na RG mislim da je apsolutno sve moguce.

Inace jako iznenadjujuce, eto Nadal nece biti u borbi za shampionat na travi.
Mada koliko je igrao u poslednje vreme i ne cudi me da je doslo do toga da sad nije u mogucnosti ,u pitanju je cini mi se koleno.

Za dva tj za jedan dan pocinje pa sad videcemo

Srecno nasima u svakom slucaju!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Lelee, moja keva polude za ovaj Wimbledon, zavisna od tenisa :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Ana jedva dobi onu Cehinju :(
Ne pise joj se dobro ako ovako nastavi, a najverovatnije ce nastaviti.
Novak Djokovic i sam ima veoma los niz, tako da iako Nadal ne ucestvuje, bice iznenadjenje ako Novak udje u finale. Zasitili se mozda. Anu i Jelenu razumem, ali Novak nije bio prvi nikad.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Ma ja ne znam sta je sa nasima uopste
svi su prsli u totalu
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
PA bili su dobri...nakupili se BRDO para...sad ih boli uvo pa kuliraju :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Pa sad bas da li je tako?
Onda bi svi sportisti tako radili.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Dan peti: Jedan singl i tri dubla

Dan peti: Jedan singl i tri dubla
26. jun 2009.

21328451724a38c9c8cbf6e027963259_big.jpg


Petog dana na Vimbldonu na teren će četiri srpska tenisera – Novak Đoković, Nenad Zimonjić, Dušan Vemić i Viktor Troicki.

Đoković se u trećem kolu sastaje sa Amerikancem Mardijem Fišom. Taj duel je postavljen na centralni teren, nakon jednog muškog i jednog ženskog singla. Drugi nosioci u dublu Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor u drugom kolu se sastaju sa Amerikancima Robertom Kendrikom i Semom Kverijem. Taj duel je stavljen na teren broj četiri nakon jednog dubla i jednog miks dubla.

Dušan Vemić u petak počinje takmičenje u konkurenciji mešovitih parova. On i Italijanka Flavija Peneta u prvom kolu igraju protiv domaćih tenisera Kolina Fleminga i Sare Borvel. Taj meč je postavljen na terenu broj 11 i drugi je po redu posle jednog muškog dubla.

U petak će na teren i Viktor Troicki koji nakon dramatičnog meča protiv Španca Himena-Travera igra u drugom kolu dubla zajedno sa Nemcem Kristoferom Kasom. Njihovi protivnici u drugom kolu su Brazilci Marselo Melo i Andre Sa, a duel je treći po redu na terenu broj 14, nakon dva dubla.

Pored srpskih tenisera, u petak će na teren Rodžer Federer, Viktorija Azarenka, Jelena Dementijeva, Žo-Vilfred Coga, Serena Vilijams...

Sve najzanimljivije detalje direktno će prenositi televizija B92.

Program na prva tri terena za petak:

Centralni teren (početak u 14h:

Filip Kolšrajber – Rodžer Federer
Viktorija Azarenka – Sorana Kirstea
Mardi Fiš – Novak Đoković

Teren broj jedan (početak u 14h):

Regina Kulikova – Jelena Dementijeva
Ivo Karlović – Žo-Vilfred Conga
Tomi Has – Marin Čilić

Teren broj dva (početak u 13h):

Roberta Vinči – Serena Vilijams
Vera Zvonarjeva – Virdžinija Razano
Fernando Verdasko – Albert Montanjes
Serena Vilijams/Venus Vilijams – Sibina Lisicki/aleksandra Voznijak

Izvor: B92
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Dan šesti: Ana, JJ, Troicki i Endi

Dan šesti: Ana, JJ, Troicki i Endi
27. jun 2009.

Šestog dana na Vimbldonu Srbija će imati tri predstavnika u singlu, dok će naši "dubleri" odmarati.

Na Terenu dva i Terenu tri od 13 časova igraće Ana Ivanović, koja se sastaje sa 18. nositeljkom Samantom Stosur, i Jelena Janković, čija će protivnica biti Amerikanka Melani Udin. Meč Ane Ivanović moći ćete direktno da pratite na B92, dok će se meč JJ prenositi na Info kanalu. Oko pola sedam uveče očekuje se i početak susreta Viktor Troicki - Endi Mari na Centralnom terenu, takođe u direktnom prenosu.

Posle Aninog meča, na B92 ćemo u celosti prenositi susret JJ i Udin, dok ćete u pauzi između snimka i meča Troickog moći direktno da pratite najzanimljivije poene sa svih glavnih terena.

Po završetku duela Troicki - Mari prikazaćemo snimak meča Ivanovićeve i Stosur.

Na Centralnom terenu sutradan od 14 časova sastaju se šampionka Venus Vilijams i Španjolka Karla Suarez-Navaro. Po završetku tog meča na teren će izaći Endi Rodik, čiji će protivnik biti Jirgen Melcer, dok će poslednji rekete ukrstiti naš Viktor i britanska nada, treći nosilac Mari.

Raspored mečeva na prvih pet terena:

Centralni teren:

Venus Vilijams (1)- Karla Suarez-Navaro
Jirgen Melcer (26)- Endi Rodik (6)
Endi Mari (3) - Viktor Troicki (30)

Teren jedan:

Nikolaj Davidenko (12) - Tomaš Berdih (20)
Tomi Has (24) - Marin Čilić (11)
Sabin Lisicki - Svetlana Kuznjecova (5)
Fernando Gonzales (10) - Huan Karlos Ferero

Teren dva:

Samanta Stosur (18)- Ana Ivanović (13)
Igor Andreev (29) - Andreas Sepi
Lejton Hjuit - Filip Pečner
Dinara Safina (1)- Kirsten Flipkens

Teren tri:

Melani Udin - Jelena Janković (6)
Ameli Morezmo (17) - Flavija Peneta (15)
Viktor Hanesku (31) - Žil Simon (8)
Svetlana Kuznjecova/Ameli Morezmo - Samanta Stosur/Rene Stubs

Teren četiri:

Karolin Vozniački (9) - Anabel Medina Geriges (20)
Stanislas Vavrinka (19) - Džesi Livajn
Leander Paeš/Kara Blek - Mikal Mertinak/Mara Santanđelo

Izvor: B92
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top