Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Vukajlija - novi rečnik za novo doba

• Začetnik teme ja odsvuda
  • Datum pokretanja
ja odsvuda

ja odsvuda

Član
Jedan od "onih" sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor,ne na vino).Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljče nakon valjano okončane "psine" ? Mislite da cenzura ne treba da postoji ? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba ? Na ovome ćete sajtu naći sebe !!!
Dakle - samo za vickaste :

HTML:
http://vukajlija.com/

Ako vam duhovito deluju definicije tipa :
"Isidora Bjelica....To je Vladan Batić noću !" i sl,na pomenuti sajt ćete počešće navraćati ...

Poslednja izmena:
Vedran 84

Vedran 84

Član
Napravi sâm diktatora

Svi veliki diktatori dvadesetog veka imali su zajednički razvojni put.
U detinjstvu bez obzira iz koje su zemlje, socijalnog statusa ili obrazovanja, jedno im je zajedničko:

OTAC ALKOHOLIČAR

I zato ako imate maloletno muško dete možda još nije kasno.
Litar loze u glavu, i kad poraste obavezno ga upisati za mašinbravara.
Uz malo sreće za 15-20 godina imaće svoju republiku ili bar rajh.

primer:Tito,Staljin,Hitler...

R

Revnosni

Čini mi se da je prošlo vreme raznih glupih internet slika sa raznoraznim posterima i natpisima.Umoran sam od njih kao i od tih sajtova koji to postavljaju.Po preporuci društva sam naleteo na genijalan sajt na kome podosta ljudi iz moje okoline PEGLA MOZAK i da vam kažem da je za nas najbolji peglagic.com | Peglaj mozak i hvala bogu i duhovitim autorima na tome .Preporuka svima vama za osveženje :)