VU+ / Enigma2 Client - DreamBox

Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
55
jedno pitanje za drugare koji imaju raspbery pi,odradio sam,posto imam resiver satelitski koji podrzava enigmu 2,nakacio to fino na rasperry,tako sad da iz udobne fotelje mogu da gledam sve na drugom tv sto mogu na ovome gdje imam resiver,e sad problem pri spajanju istoga raspberry sve fino odradi,ali nikako nemogu da odaberem jedan tv bouqet,on,odnosno raspberry sve skida liste sto na resiveru imaju,iako sam odabrao u postavkama da skine odredjenu listu,recimo samo hd kanale,ali ne sljivi tu komandu nikako on sve skida,tako da to traje malo podugo dok se odradi,i jos jedan problem kad napokon sve skine idem na restart da fino to sto je skinuto zapamti raspi,ali ne lezi mala moja ,on sve radi ispocetka,to me malo vec iritira,ima li za drugara kakve pomoci ili savjeta ,kako da odradim da mi se ovo ne desava,hvala unaprijed
 
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
55
daj drugari pomozite,ja na ovome raspiju sve fino odradim sto se tice,prebacivanje tv kanala sa enigme 2 na raspija,ali nikako da odradimi mi da samo jedan set kanala gledam ili ti tv buqet,on sve vuce,u postavkama sam fino strikirao da mi samo skida jedan buqet,ali on ne hebe zivu sili on radi kako hoce,skida sve kanale,i kad to odradi onda zablokira ni makac dalje,pa sve opet jovo na novo
 
Natrag
Top