Vrezinski bazen :)

Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
Verovatno ste svi vec culi pesmu o Vrezinskom bazenu, a ako niste evo vam link da skinete pesmu. Nislije Morate ovo da cujete ako niste culi:

:download:
Kod:
http://rs511.rapidshare.com/files/155193646/Vre_inski_bazen_1.mp3
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
1
Čuo sam pesmu...Odlična je ...Mislim da je odlično sviranje i pevanje...Momak razbija,podsećame na perl Jem...O textu nemam reči,vrlo opisan i lud
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Pogle me kakav sam... Pecenka mi se usijalaaa xD
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Cuo sam pesmu odavno,mislim da je imam u mobilnom,ono sto se kaze,bas je profi...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Pesma je izdahnula odma na porodjaju... jad beda i čemer... malo duhovitosti s pečenka mi se usijala... BRUKAAAA

bolje da ste postovali "lele bate"...
o "udavija se" da ne pričam to je himna i morala je da se nadje ko post...

ajmo nišlije, svih uzrasta, religija, opredeljenje, stremljenja,nacija (braćo cigani i mi srbi živimo s vas), na gomilu, da napišemo nešto afirmativno o tom prtenom Nišu...

naš si je takav kakav je... al ko i WC (White City, Beograd) na ušće dve reke Nišavu i Južnu Moravu, pritoke da ne pominjem, pa veća li je Rakovička reka od Gabrovačku reku....

bolji burek i pljesak teško da će izedeš negde na balkan i u svako doba dana i noći... el tako ? tako je...



"UZGLEDA DA JE NIŠ POLAKO NIŠAVOM OTIŠO NA DNO JUŽNE MORAVE".... Zoran Ćirić alias Magični Ćira



pa to je prestonica juga....

šiljite plajvazi i pišite ne mo ga palamudite....
podbadajte redom....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
sto rece koleza CRAZY UND LAZY kakav be vrezinski bazen, pa ni za pljuvanje neje dorastal. Daj tamo Nisku Banju, Udavija se, il da ti dovedem dedu da raspali na armoniku zaplanjska kola ako nemas nista drugo
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
109

grad_nis.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Vrežinski Bazen krenuo sa radom

Otvoreni bazen u Čairu već radi, dok će Vrežinski i bazen na Naisu početi sa radom sledeće nedelje.

Vrežinski bazen počinje da radi u ponedeljak, ali još nije poznata cena karte za ovaj bazen, prenosi City radio. Radno vreme biće od 10 do 19 sati.

Bazen na Naisu će prvog dana, u petak 18. juna, biti besplatan za posetioce, a nakon toga karta će se naplaćivati 120 dinara. Radno vreme ovog bazena je takođe od 10 do 19 sati.

Čairski bazeni otvoreni su od 12 do 19 sati, a u planu je da vikendom radno vreme bude duže, od 10 do 19 sati. Dnevna karta košta 120, ali će od subote biti 150 dinara, saznaje City radio.

Na Čairu posetiocima je na raspolaganju i Finska sauna po ceni od 250 dinara, a u tu cenu uračunat je i bazen.

Izvor: JuzneVesti
 
Natrag
Top