vremensko ograničenje programa

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Načini su mnogi :

1)
HTML:
http://william.famille-blum.org/software/cracklock/index.html
(proveri,možda upali),ili neki od sličnih "alata"

2) potpuna deinstalacija demo-verzije (ne sme da zaostane bilo kakav trag) Total Uninstall-om (što,"I presume" nisi radio),pa nova instalacija

3) vraćanje sistema (pomoću backup-kopije) na stanje u kojem je bio pre instalacije demo-verzije,pa nova instalacija
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
posto se puno nerazumijem u takve vrste programa napisi jeli taj demo koji koristis imalo slican ovome. ako jeste da stavljamo linkove.

Programsko rješenje za graditeljsku struku koje u potpunosti rješava pitanja organizacije poduzeća, kalkulacija, planiranja, kontrole utrošaka, obračuna izvedenih radova.
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
9
posto se puno nerazumijem u takve vrste programa napisi jeli taj demo koji koristis imalo slican ovome. ako jeste da stavljamo linkove.

Programsko rješenje za graditeljsku struku koje u potpunosti rješava pitanja organizacije poduzeća, kalkulacija, planiranja, kontrole utrošaka, obračuna izvedenih radova.
U principu jeste . Ima i boljih koji to rade kao sto su srpski NormaBase plus od Radimpex-a i nishki Ag Norm koji su oko 700 evropskih a od hrvatskih je Gala 2008(2009). Svi ti programi su jako precenjeni jer im je slaba konkurencija ali da znace sigurno da.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
9
Hvala puno. Samo, da li je moguce da se ovakav program prebaci na srpski (hrvatski). Pokusavao sam ali...
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
1
promena jezika u gala 2010

U folderu GALA 2010 otvori fajl "standard" i u notepedu iza "use lenguage=(umesto broja2 ubaci broj 1), zatim file/save i gotovo.Jos samo da provalimo kako da promenimo jezik u normativima (jos uvek je na engleskom).
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1
za posao koji radim potreban mi je domaci software Gradjevinski list koji kosta oko 300 evropskih. U svojoj demo verziji su mu sve opcije otvorene jedino sto mogu da ga koristim mesec dana. Da li neko ima predstavu kako da to produžim, npr kao sa Kaspresky-m.
Predmer i predracun, obracunski list gradjevinske knjige , privremene i okoncane situacije
Hvala :)

Da li si uradio nesto povodom ovog programa imam isti problem.Ako jesi molim te posalji mi na mail krcmarm@yahoo.com Unapred hvala
 
Natrag
Top