Vrač bacio kletvu na Kristijana Ronalda da ne igra na Mundijalu

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
CRNA MAGIJA: Vrač bacio kletvu na Kristijana Ronalda da ne igra na Mundijalu



Najpoznatiji vrač iz Gane Nana Kvaku Bonsam rekao je da je bacio kletvu na Kristijana Ronalda i da Portugalac zbog toga ima zdravstvene probleme pred Svetsko prvenstvo u Brazilu


Kristijano Ronaldo, Foto: Reuters

Najpoznatiji vrač iz Gane Nana Kvaku Bonsam rekao je da je bacio kletvu na Kristijana Ronalda i da Portugalac zbog toga ima zdravstvene probleme pred Svetsko prvenstvo u Brazilu.

Nana Kvaku Bonsam, koji ima nadimak "Đavo srede", predvideo je još u februaru da će Kristijano Ronaldo propustiti Mundijal u Brazilu zbog povrede.

Posle saopštenja Fudbalske federacije Portugala da zaista postoji mogućnost da najbolji fudbaler sveta propusti Svetsko prvenstvo vrač se ponovo oglasio.

"Znam o čemu se radi. Radio sam na njemu. Veoma sam ozbiljan", izjavio je Nana Kvaku Bonsam.

On je objasnio kako je bacio magiju na fudbalera Real Madrida.

"Tražio sam četiri psa na ulici i uz pomoć njih stvorio poseban duh, Kahviri Kapam. Rekao sam pre četiri meseca da ću ozbiljno raditi na Kristijanu Ronaldu i da ću ga izbaciti sa Mundijala. Bar ću ga sprečiti da igra protiv Gane. Najbolje što mogu da uradim je da ga sačuvam teže povrede", otkrio je vrač.

"Njegova povreda ne može biti izlečena bilo kakvim lekovima. Lekari nikada neće moći da vide šta je uzrok, zato što je uzrok duhovne prirore. Danas je to koleno, sutra je butina, prekosutra nešto potpuno drugačije", dodao je on.

Portugal će na Mundijalu igrati u Grupi G, protiv Nemačke, SAD i Gane. Portugalci 16. juna igraju protiv Nemačke, šest dana kasnije sastaće se sa selekcijom SAD, dok ih 26. juna očekuje duel sa
Ganom.


kurir-info.rs
 
Natrag
Top