virtual clone drive-i rad sa njim?

Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
pozz. na komp. pre neki dan sam instalirao "virual clone drive " pa sam sa torenta downloadirao microsoft office enterprise 2007 koji je bio "iso" fajl. koji je bio spakovan u rar arhivu. e sad kada sam hteo da napravim virtualni disk nikako nisam mogao da se snadjem pa sam morao da ga narezem na CD/DVD preko img burn.ali ipak me zanima kako se koristi ovaj program. koliko sam razumeo od oficijalne stranice ovog programa treba dva puta kliknuti na fajl ali tada se otvara rar arhiva i sta i kako treba uraditi nemam pojma. ko se sluzi ovim programom molim da mi da detalno uputstvo za koristenje. inace koristim win 7
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Winrar ti je verovatno "preoteo" asocijaciju za "iso" ekstenziju.
Probaj sa desnim klikom na iso arhivu, pa izaberi "open with..", Iz liste programa izaberi taj "virual clone drive", ili ga pomoću "browse" dugmića pronađi na disku, obeleži da zauvek želiš da koristiš taj program za tu vrstu fajla i to ti je to.

EDIT: za win 7, slično, desni klik, open with-->chose default program itd, kao za win xp.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
tako sam i uradio ali kad pokusam da otvorim preko "mount files with virtual clone drive javlja mi gresku.
 
Natrag
Top