Virtua Tennis 2009 - Problem

Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
2
Pozz ljudi novi sam!!! Imam problem sa Virtua Tennis 2009 , znaci instaliram igru crackujem , udjem i izbaci me , pishe Dont Send , Send Eror Report ,Debug! Nije mi losh kompjuter!!!!! Instalirao sam najnovije drivere pokusao nove crackove s neta ali nista ne pomaze!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
10
Onda ti je problem najverovatnije u samoj igri. Ako si je skidao sa neta verovatno si naisao na losu kopiju fali neki file, probaj da je skines opet:). A mozda je i do samog windowsa problem :thinking:
 
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
2
i ja sam i skidao i kupovao i nisam uspeo da je pokrenem dok na googleu nisam video kako.
naime u kontra panelu nadjes folder sistem, zatim udjes u device menager i iskjucis tj.disablujes unimodem halfduplex-audio device
i igrica radi usao i igrao.
 
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
2
virt tennis09 prob

iamo problem isti
udji u control panel i nadji sistem folder udji u njega i u folderu device menager iskljuci tj. disejbluj unimodem halfduplex audio device
radi onda, probao i igrao ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
1
meni nema u control panelu unimodem halfduplex audio device
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Pozz ljudi novi sam!!! Imam problem sa Virtua Tennis 2009 , znaci instaliram igru crackujem , udjem i izbaci me , pishe Dont Send , Send Eror Report ,Debug! Nije mi losh kompjuter!!!!! Instalirao sam najnovije drivere pokusao nove crackove s neta ali nista ne pomaze!!!

1. Otiđi do frenda pa probaj kod njega
2.Ako neće kod frenda igra je sranje, a ako oće reinstaliraj os meni je jedno vrijeme sve igre odbacivo ništa nisam mogao pokrenut
 
Učlanjen(a)
31.12.2009
Poruka
1
kako

Instalirao sam virtua tennis 2009 i krekovo ali kad sam htjeo da pokrenem pisalo je we didnt find DLEndided:(
 
Natrag
Top