VIP mobile d.o.o. internet

Član
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
0
imam vecih problema sa VIPom sto prvo u funkcionisanju njihovog interneta sto sad i pravnih problema . kad sam otisao da napravim ugovor sve je bilo super ,extra po prici salter radnika .potpisao sam ugovor dobio modem i otisao kuci,e sad pocinje muka.imao sam pun signal ali interneta nikako ,gubio sam konekciju svakih minut dva . proveo sam i vise sati u razgovoru sa vip operaterima koji iskreno nemaju pojma o nicemu (da mi je cak jedan rekao da mi se mozda ukrstaju podzemni kablovi pa je zbog toga problem a ja zivim na 3 spratu) i konacno posle mesec ipo dana dodjemo do toka da nevalja modem i da ga posaljem na servis . navodno su promenili softwer i sad ce biti uredu ,nazalost potpuno ista situacija . posaljem ponovo modem na servis i vrate mi ga sa nekim izmisljenim mehanickim ostecenjem i oduzmu mi garanciju . sad kazu mogu da kupim nov modem koji kosta 2500 da bi opet ima garanciju. I da nedavim vise sa detaljima sada sam dobio i opomenu pred tuzbu gde treba da platim nesto oko 22000 dinara za neznam ni ja sta su izmislili i po kom osnovu i pravu .pokusavam da zovem call centar i nemoguce ih je dobiti samo automat vrti da nema slobodnih operatera.

dali je jos neko imao slican ili isti problem sa njima ,dali ga je resio i kako ...........

HVALA
 
Natrag
Top