Vijera se bori za svoje mesto u Interu

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vijera se bori za svoje mesto u Interu
22. avgust 2009.


00008383.jpg


Francuz Patrik Vijera izjavio je da će se boriti za svoje mesto u Interu, iako mu trener Žoze Murinjo nije garantovao da će igrati više nego prethodne sezone. Za ovog 33-godišnjeg fudbalera bili su zainteresovani Birmingem, Sanderlend, Arsenal i Totenhem, kao i Lion i PSŽ.

Do isteka ugovora sa šampionom Italije ostalo mu je još godinu dana, a Vijera kaže da se konačno oporavio od povrede i da želi da pokaže Murinju da može da zasluži mesto u prvom timu.

- Počeo sam ponovo da treniram bez uobicajenih problema. Igrao sam mnogo više nego što sam mislio. Sada moram da se izborim da što više vremena provedem na terenu, jer nemam nikakve garancije.

Francuski fudbaler imao probleme sa povredama prethodne dve sezone i samo je malo igrao prošle sezone, kada je Inter osvojio titulu. Vijera je priznao da je razmišljao da napusti klub, jer se plašio da neće biti u formi za Svetsko prvenstvo 2010. godine.

- To je bila teška odluka za mene, ali i racionalna. Nisam mogao da zamislim sebe kako igram u nekoj drugoj ekipi .
 
Natrag
Top