Vidić: Supruga i ja smo srećni u Mančesteru

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vidić: Supruga i ja smo srećni u Mančesteru
25. avgust 2009.


00008522.jpg


Menadžer Nemanje Vidića, Paolo Fabri, ustalasao je "Old Traford" izjavom da bi srpski reprezentativac voleo da pređe u Barselonu. Fabri je posle rekao da su njegove reči izvučene iz konteksta, ali kasno. Sve je otišlo predaleko. Aktivirala se navodna izjava Vidićeve supruge, Ane, kako nije srećna u Engleskoj i kako bi volela da živi u toplijim krajevima.

Sve je to nateralo defanzivca "crvenih đavola" da opet reaguje i demantuje nove spekulacije.

- Nikada ništa nisam izjavio o Barseloni, Realu iz Madrida, Milanu ili bilo kojem drugom klubu. Nikada nisam pričao o svojoj budućnosti i ne znam zašto to drugi rade. Pokazao sam protiv Vigana na terenu koliko sam srećan što sam u ovom klubu. Svakom navijaču Junajteda je dovoljno da pogleda kako igram i da mu bude jesno koliko sam privržen klubu - objašnjavao je Vidić.

On je razgovarao sa Fabrijem o njegovoj priči koja je otišla u javnost, zato što je doveden u neugodnu situaciju, pogotovo što je Mančester ostao bez Kristijana Ronalda i Karlosa Teveza.

- Ne želim da te stvari utiču na mene. Ovde sam i privržen klubu. Pokazaću to svojim igrama. Nije istina da moja žena nije srećna. Ne znam odakle takve glasine, ona nije ono što kažete "poznata žena". Ona nikada nije pričala za novine - stao je Vidić u odbranu supruge Ane.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top