Vidić: Ferguson i ja smo drugari!

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vidić: Ferguson i ja smo drugari!

00017923.jpg


Nemanja Vidić morao je još jednom da odbaci insinuacije da je zaratio sa Aleksom Fergusonom. Defanzivac Mančester junajteda, koji je navodno dobio primamljivu ponudu Real Madrida, iznenada se povredio na zagrevanju pred utakmicu FA kupa protiv Lidsa, koju je trećeligaš neočekivano dobio na "Old Trafordu" i eliminisao engleskog šampiona, te se tako našao u neugodnoj poziciji. Mediji su tu povredu okarakterisali kao misterioznu, aludirajući da se nešto dešava između Vidića i Fergusona zbog (ne)povećavanje primanja srpskom reprezentativcu i eventualne selidbe u Madrid.


- Svi u klubu znaju da imam fantastičan odnos sa Fergusonom. On je rekao da nije pričao sa klupskim doktorom, a ne da ne veruje u moju povredu i da smo zbog toga u ratu. Nisam nesrećan na "Old Trafordu", jednostavno sam povređen. Nadam se da ću se vratiti na teren što pre. Doktori su rekli da neću moći da igram narednih sedam do deset dana, tako da ne verujem da ću biti u timu protiv Birmingema u subotu, ali trebalo bi da sve bude u redu posle toga - rekao je Vidić za "San".
 
Natrag
Top