Viber za Nokia e72

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
4
Imam problem sa instaliravanjem Vibera za e72, kada skinem viber sa nokia store, stigne skoro do kraja sa instalaciom i samo od jednom izbaci cancelling installation, u cemu je problem?!
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
4
Resio sam problem updajtovao sam e72 na v091.003 kako je bilo nekih problema oko pristupa na netu, uradio sam hard reset, uspeo sam da instaliram Viber :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
4
Ne znam dali je dozvoljeno postavljati linkove sa drugih sajtova. Ako je zabranjeno neka moderatori izbrisu post
vladar66 na ovom linku imas tutorial na srpskom kako updajtovati
Kod:
[URL]http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?p=72714#72714[/URL]
ukoliko bude problema javi se u ovoj temi :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
25.10.2012
Poruka
1
ja sam uspeo da instaliram viber,ali nemam mogucnost poziva :/ da li je to moguce na e72 ?
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
4
nema poziv na e72 a niti bilo koji model nokia koji je sa OS symbian :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.06.2010
Poruka
1
Ja imam problem sa instalacijom vibera, probao sam vise puta da instaliram viber preko ovi store ali on mi instalira smart instator pokrenem ga on nastavi instalaciju vibera ali ne zavrsava na varaijantu pokrenite kasnije,sw mi je v 071.004.

Ako imate neko resenja recite.
 
Učlanjen(a)
03.07.2011
Poruka
2
Ja imam problem sa instalacijom vibera, probao sam vise puta da instaliram viber preko ovi store ali on mi instalira smart instator pokrenem ga on nastavi instalaciju vibera ali ne zavrsava na varaijantu pokrenite kasnije,sw mi je v 071.004.

Ako imate neko resenja recite.
Imam isti problem. Skoro sam uradila hard resetovanje jer mi je i kamera u kvaru...Obozavam taj telefon, ali je vreme za promenu.
 
Natrag
Top