Viber problem

Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
U zadnje vrijeme imam jedan problem sa viberom. Kada ja zovem nekoga ne čujem onaj zvuk (dugi tu-tu) jednostavno nema nikakvog zvuka, samo tišina iako onomu koga zovem zvoni telefon.
Ovo se dešava samo sa viberom?
Da li je neko imao sličan problem
Telefon je Xiaomi Redmi note 5 pro sa MUI 10 i Android Pie 9
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Nemam takav problem ali imam puno gori i to kad koristim najnovije verzije vibera
Kad pričam sa nekim na viberu,kod mene je ton ok,a onaj sa druge strane ima problem u vidu eha,šta god da kaže,to se ponovi..
Isto smeće od telefona je u pitanju, samo što je kod mene još na androidu 8.1..
Riješenje za problem nisam još našao niti mislim da ću ga pronaći...jednostavno,to je xiaomi sa svim svojim nebulozama
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Evo sad instalirao stariju verziju 10.3 i sve radi najbolje.... Nevjerojatno..... A usput imam izuzetno pozitivno iskustvo sa ovim telefonom.... Čak ga nisam htio ni root-ati jer mi sve na njemu odgovara, samo sam stavio Go Launcher jer ne volim ovaj raspored ikona bez ladice za aplikacije....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Kad pričam sa nekim na viberu,kod mene je ton ok,a onaj sa druge strane ima problem u vidu eha,šta god da kaže,to se ponovi..
...
Riješenje za problem nisam još našao niti mislim da ću ga pronaći...jednostavno,to je xiaomi sa svim svojim nebulozama

Za tvoj problem sa viber programom nije kriv telefon, već (loš/bagovit/.../nazovi-kako-želiš) program, tj. viber ili njegov server preko koga ide sav saobraćaj.
Rešenje je u zameni verzije viber programa ili zamena vibera sa nekim drugim programom iste namene.

Da je problem do telefona, tada bi eho imao u svakom programu za glasovnu komunikaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Nemam pojma šta bih ti napisao za ovakve tvrdnje..
U pravu si što se tiče zamjene verzije vibera,sa starijom verzijom radi ali pitanje je šta kad npr.viber ukine podršku za starije verzije..
Meni je svejedno,ima i drugih programa,ali šta ako neko hoće da koristi samo viber..
Ako nije do telefona,zašto još niko nema takav problem ?.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... ali pitanje je šta kad npr.viber ukine podršku za starije verzije..
Pitanje je na mestu, ali nije za nas već za one u Viberu.

...ali šta ako neko hoće da koristi samo viber..
Vrlo je jednostavno. Ako može da ga koristi, koristiće ga. Ali ako ne može da ga koristi, tada će zaista morati nešto da menja.

Ako nije do telefona,zašto još niko nema takav problem ?.
Između ostalog, zato što ako je do telefona, svi koji imaju takav telefon bi imali takav problem i to bi se brzo "pročulo" na int-u.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
To ti je tako a i nije tako :)
Možda je najbolje da prekinemo ovu konverzaciju jer čini mi se da ide u smjeru" da li je starije koka ili jaje"
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Problem je bio u viberu, vjerojatna samo ta jedna verzija poslije nadogradnje sve radi normalno tako je do danas... lijep pozdrav za sve ... nema potrebe da raspravljate do čega je
 
Natrag
Top