viber problem

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
drugovi imam problem sa viberom.naime imam ga i koristio sam ga,sinoc sam deaktivirao acount,i kad sam ponovo pokusao da aktiviram nece.unesem broj i treba da mi dodje sms poruka sa kodom,al nedolazi,kada idem tamo da poslusam kod,meni iscita kod ja ga unesem al ga viber neprihvata.nzm u cemu je problem,mislio sam da je i do aplikacije,pa sam ju obriso pa ponovo install al opet isto.molim vas pomocc
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
blokirano je za nas iz SRBIJE druze kolko ja znam J B G ali ne moras mi verovati mislim da je to upitanju!POzzz
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Кретени су нас блокирали али не знам зашто?! Имаш сличне, можда и боље опције, Kakao talk, Tango...
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ja sam iz bosne ,tacnije republika srpska,evo radi,a cuo sam to za vas :D,kazu ljudi kupuju samo MB i niko netrosi racun na standardni sms i call
 
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
2
Pozdrav za sve da ne otvaram drugu temu ovo moje pitanje je vezano za rad vibera,naime radi se o sljedecem instalirao sam ge na alcatel 's pop 4030'verzija vibera posljednja 4.0.0 na pojedine kontakte kad kliknem izbaci mi poruku "viber se zaustavila.zatvori prinudno",tako da sa tim kontaktom je nemoguca komunikacija.Sta bih mogao da uradim?Unaprijed hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Нађи и инсталирај неку од претходних верзија.
 
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
2
Ja bih da koristim ovu verziju zbog govornih poruka,a predpostavljam da bih rijesio problem kad bih stavio stariju verziju vibera
 
Natrag
Top